-1 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaFILMNAJNOWOCZEŚNIEJSZE KINO SIECI HELIOS OTWARTE W KATOWICACH

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE KINO SIECI HELIOS OTWARTE W KATOWICACH

Od czwartku, 15 listopada br. najnowsze, 46. kino sieci Helios będzie przyciągał mieszkańców Śląska na filmy polskiej i światowej kinematografii. Najnowocześniejszy, 8-salowy obiekt sieci znajduje się w Libero Katowice. Multipleks pomieści ponad 1100 widzów, którzy z pewnością docenią najwyższej jakości dźwięk i obraz, a także komfort wyjątkowych sal Helios Dream.

Kino Helios po kilku latach nieobecności powróciło do Katowic! Najnowszy obiekt sieci zachwyca zarówno nowoczesnym wnętrzem foyer, wypełnionym ekranami prezentującymi zwiastuny i plakaty oraz interaktywnymi rozwiązaniami, jak i niesamowitymi doznaniami audiowizualnymi w ośmiu komfortowych i klimatyzowanych salach. Najwyższej jakości przestrzenny dźwięk Dolby ATMOS, najnowszej generacji projektory Christie 4K, technologia DepthQ oraz światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D – to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zastosowane w katowickim multipleksie.

Dwie sale w kinie Helios w Katowicach zostały opracowane według unikalnego konceptu sieci – Helios Dream. To odpowiedź na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Sale wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Zobacz również: Kampania Make Films Not War – polscy filmowcy przeciwko wojnie

Widzowie oczekujący na projekcje wypiją aromatyczną kawę i spróbują deserów z szerokiej oferty ciast i słodkich przekąsek w klimatycznej kawiarni Helios Café. Jak zawsze w kinach Helios, do dyspozycji gości jest również bar kinowy pełen świeżego popcornu (słonego i karmelowego), napojów oraz słodyczy.

Hucznemu otwarciu katowickiego Heliosa będą towarzyszyły liczne atrakcje, m.in. filmowe Koło Fortuny, konkursy z nagrodami czy zabawy przygotowane dla najmłodszych widzów przez animatorów z Centrum Rozrywki Guliwer. Dodatkowo, w czwartek, 15 listopada br. na widzów kina czeka poczęstunek przygotowany przez Gusto Dominium.

Poza regularnym repertuarem widzowie kina Helios w Libero Katowice będą mogli także wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet, Nocnych Maratonów Filmowych, Kina Konesera, Kultury Dostępnej czy Helios dla Dzieci.

Sieć oferuje także liczne promocje cenowe, m.in. Superwtorek, podczas którego bilety dostępne są w cenie 14 zł, „Szczęśliwe Poranki”, w ramach których widzowie mogą nabyć tańsze bilety na poranne seanse czy Bueno Czwartki. Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu Karta Dużej Rodziny.

Wszystkie informacje o otwarciu kina Helios w Libero Katowice, aktualny repertuar i filmowe zapowiedzi, a także wiadomości o wydarzeniach lokalnych związanych z projektami kinowymi oraz premierami filmowymi dostępne są na stronie Helios.pl.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 46 obiektami, w których znajduje się 261 ekranów i ponad 51 tys. miejsc. Wszystkie kina Helios są całkowicie wyposażone w cyfrową technologię projekcyjną. Kina Helios są obecne zarówno w miastach średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Pierwsze kino sieci w Warszawie zostanie otwarte na początku 2019 r. w centrum handlowym Blue City.

Zobacz więcej w kategorii: Wydarzenia filmowe

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze