16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaROZRYWKASLAVIC BURLESQUE FESTIVAL 2017

SLAVIC BURLESQUE FESTIVAL 2017

Długi weekend w Warszawie należał do burleski. Do Polski zjechały gwiazdy z pięciu kontynentów. Na scenie można było podziwiać performerów z Australii, Brazylii, USA, Wietnamu, Włoch, Francji, Szwajcarii czy Polski.

W drugiej edycji międzynarodowego festiwalu burleski tytułu wygrały; Slavic Burlesque Queen 2017 – Miss Cherry on Fire (Brazylia), Best Costume 217 – Amalia Vox (Włochy), Best Show Idea 2017 – Kenjai the Bootty Goddes (Austarlia).

Organizatorką Slavic Burlesque Festival jest polska gwiazda burleski – Pin Up Candy, która od sześciu lat promuję tę sztukę w kraju i za granicą. Pin Up Candy w 2016 roku wygrała koronę Królowej Burleski w Moskwie, a przez rodzime media została okrzyknięta królową polskiej burleski. Występy Pin Up Candy mogliście podziwiać w wielu programach rozrywkowych t.j. Mam Talent, Ugotowani, DDTVN, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata.

Zobacz także: W Warszawie po raz pierwszy na świecie odbył się Festiwal Wódki i Zakąski!

Pin Up Candy jest ekspertką mody retro i jej oryginalne kreacje często podziwiać można na czerwonym dywanie. Burleską w Polsce zainteresowały się również aktorki i celebrytki. Podczas festiwalu spotkać było można: Elizę Gwiazdę, Anię Sandowicz czy Patrycję Strzałkowską.

Czy burleska na dobre zawita na polskie salony?

[Best_Wordpress_Gallery id=”245″ gal_title=”20170618170000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze