Długi weekend w Warszawie należał do burleski. Do Polski zjechały gwiazdy z pięciu kontynentów. Na scenie można było podziwiać performerów z Australii, Brazylii, USA, Wietnamu, Włoch, Francji, Szwajcarii czy Polski.

W drugiej edycji międzynarodowego festiwalu burleski tytułu wygrały; Slavic Burlesque Queen 2017 – Miss Cherry on Fire (Brazylia), Best Costume 217 – Amalia Vox (Włochy), Best Show Idea 2017 – Kenjai the Bootty Goddes (Austarlia).

Organizatorką Slavic Burlesque Festival jest polska gwiazda burleski – Pin Up Candy, która od sześciu lat promuję tę sztukę w kraju i za granicą. Pin Up Candy w 2016 roku wygrała koronę Królowej Burleski w Moskwie, a przez rodzime media została okrzyknięta królową polskiej burleski. Występy Pin Up Candy mogliście podziwiać w wielu programach rozrywkowych t.j. Mam Talent, Ugotowani, DDTVN, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata.

Zobacz także: W Warszawie po raz pierwszy na świecie odbył się Festiwal Wódki i Zakąski!

Pin Up Candy jest ekspertką mody retro i jej oryginalne kreacje często podziwiać można na czerwonym dywanie. Burleską w Polsce zainteresowały się również aktorki i celebrytki. Podczas festiwalu spotkać było można: Elizę Gwiazdę, Anię Sandowicz czy Patrycję Strzałkowską.

Czy burleska na dobre zawita na polskie salony?

Fot. Patryk Szulc
« 1 z 8 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum