19.5 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaROZRYWKARUM LOVE FESTIWAL - NAJBARDZIEJ AROMATYCZNY FESTIWAL W POLSCE JUŻ ZA TYDZIEŃ...

RUM LOVE FESTIWAL – NAJBARDZIEJ AROMATYCZNY FESTIWAL W POLSCE JUŻ ZA TYDZIEŃ 22-23 CZERWCA!

Rok minął w ekspresowym tempie, a organizatorzy Rum Love Festiwal wspominają pierwszą edycję z łezką w oku, dumą i ogromnym entuzjazmem, ponieważ ich pasja i miłość do rumu zaraża coraz większą liczbę amatorów tego trunku.

Cel i wizja festiwalu spotykają się z bardzo dużą aprobatą nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Rok temu do stolicy Dolnego Śląska przyjechało około 1000 entuzjastów rumu, do tego wystawcy oraz specjaliści. W zeszłym roku festiwal okazał się dużym sukcesem i gorącym wydarzeniem, dlatego już 22-23 czerwca 2018 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się II edycja Rum Love Festiwal. Taka impreza wydaje się być najlepszym sposobem na świętowanie pierwszego dnia lata – piękne miejsce oraz orzeźwiająca atmosfera w połączeniu z aromatycznymi trunkami z pewnością zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających.

Zobacz także: W Warszawie po raz pierwszy na świecie odbył się „Festiwal wódki i zakąski”!

W tym roku do Wrocławia przyjedzie 34 wystawców z różnych części świata. Będzie można skosztować ponad 400 rodzajów rumu przywiezionych między innymi z Jamajki, Kolumbii, Mauritiusa, Kuby, Indii, Japonii, Dominikany, Trynidadu i Tobago. Będzie to okazja do spróbowania rumu, którego nie sposób znaleźć w żadnym polskim sklepie. Organizatorzy przygotowali także specjalne szkolenia, degustacje oraz masterclass – czyli wykłady prowadzone przez znamienite osobowości ze świata rumu.

Jednym z takich gości specjalnych jest Globalny Ambasador Rumu – Ian Burrel. Postać doskonale znana, jeden z największych „bywalców” wewnątrz przemysłu alkoholowego, zdobywca Światowego Rekordu Guinnessa w największej zorganizowanej degustacji rumu oraz masterclass. Taka wizyta może być jedyną okazją w Polsce, by poznać Iana Burrela, może to także być szansa na zadanie nurtujących pytań dotyczących jego ulubionego trunku.

Obszar festiwalu zostanie podzielony na kilka stref: gastronomiczną, cygarową oraz chillout. Tak więc, z pewnością nie zabraknie miejsca dla chwili relaksu i odprężenia przy tematycznej muzyce, egzotycznym jedzeniu i najlepszych cocktail barach w Polsce.

W tym roku organizatorzy przygotowali coś specjalnie dla Panów – strefa barberska, to miejsce gdzie fryzjerzy zadbają o męskie brody i włosy. Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji, będzie możliwość obejrzenia najstarszej butelki rumu oraz limitowanej edycji zegarka z kropla najstarszego rumu na świecie. Rum Love Festiwal, to największa w Polsce degustacja rumów z różnych zakątków świata. 22-23 czerwca – nie może Cię zabraknąć!

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze