26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAROBIN SCHULZ UJAWNIA SINGIEL OH CHILD Z KOLUMBIJSKĄ FORMACJĄ PISO 21!

ROBIN SCHULZ UJAWNIA SINGIEL OH CHILD Z KOLUMBIJSKĄ FORMACJĄ PISO 21!

Mający na koncie nominację do Grammy oraz przeboje, które osiągnęły status multiplatynowy, niemiecki DJ Robin Schulz prezentuje kolejny hit! To piosenka „Oh Child”, w której wokalnie wspiera Robina kolumbijska latino-popowa formacja Piso 21. 

„Oh Child” to nowa wersja utworu, który znalazł się na wydanym w 2017 roku znakomitym albumie Robina „Uncovered”. Piosenkę wzbogacają wokale zespołu Piso 21 z Kolumbii – nagrodzonego Latin Grammy – który wspaniale miesza latynoski pop z elementami reggaeton. Zaraźliwa kompozycja rozpoczyna się od radosnego gwizdania, a potem porywa nas rytmiczny beat oraz przepiękne wokale Kolumbijczyków. „Bardzo się cieszę z tego remiksu. Piso 21 to fantastyczni goście. Uwielbiam wyjątkowy klimat, który dali tej piosence. Po raz pierwszy pracowałem z kimś z Ameryki Południowej i już nie mogę się doczekać, kiedy singel się ukaże” – mówił Robin Schulz.

Zobacz teledysk do „Oh Child”:

To piąty singel ze wspomnianej płyty „Uncovered”. Przypomnijmy, że do jej powstania przyczynili się również tacy artyści jak David Guetta, Cheat Codes, James Blunt, Hugel, Marc Scibilia.  Zanim ukazał się album „Uncovered”, Schulz osiągnął wielki światowy sukces, wydając takie single, jak „Sugar” (600 mln streamów) czy remiks „Prayer in C” (numer jeden m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii, 3 mld streamów). Jego piosenki zdobyły szczyty list w ponad 20 krajach, trzy nominacje do niemieckiego Grammy oraz przeszło 200 razy pokryły się złotem albo platyną. Łączna sprzedaż wydawnictw Robina Schulza przekracza 12,3 mln egzemplarzy na świecie.

Grupa Piso 21 powstała w 2007 roku w Medelin. Tworzą ją: Pablo Mejía (Pablito), Juan David Huertas (El Profe), David Escobar (Dim) oraz Juan David Castaño (El Llane). W 2012 roku wydali prze-bojowy album „PISO21”, dzięki któremu otrzymali nominację do Latin Grammy. Dorobek zespołu to również singlowe przeboje „Me Llamas (feat. Maluma)”, „Dejala Que Vuelva (feat. Manuel Turizo)”, „Besándote”. W maju 2018 roku ukazała się druga płyta Piso 21 „Ubuntu”.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze