Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek promują teledyskiem nowe wydawnictwo MoMo

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek promują teledyskiem nowe wydawnictwo MoMo

- Kategoria: MUZYKA, POP • DANCE
7628
0
MoMo Zajmij się mnąFot. kadr z teledysku MoMo - Zajmij się mną

„Zajmij Się Mną” to drugi singiel MoMo z płyty „Różowy/Niebieski”. Artystka postawiła na prawdziwe emocje, stąd pomysł na udział jej przyjaciół i rodziny w klipie. Wśród zaproszonych między innymi Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek.

Jak sama artystka mówi: „Zajmij Się Mną to tęsknota za ciepłym, prostym przekazem najważniejszych emocji i pragnień człowieka”. W albumie „Różowy/Niebieski” Ania Ołdak z nostalgią nawiązuje do estetyki lat 90-tych. Nie bez powodu płytę dedykuję Edycie Bartosiewicz, a w muzycznej podróży przez meandry życiowych doświadczeń wspiera ją Pablopavo. To płyta dla dojrzałych, którzy tęsknią za analogowym brzmieniem. Atmosfera homerecordingu będzie gratką dla wymagających słuchaczy, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej, niż chwilowej rozrywki. Na album składa się 10 utworów tworzących spójną całość. W warstwie tekstowej Momo podejmuje próbę zdefiniowania relacji międzyludzkich i wyciągnięcia wniosków z własnych doświadczeń.

Zobacz również: Natalia Kukulska prezentuje Rekonstrukcję

Zobacz teledysk MoMo – Zajmij się mną:

Artystka do współpracy zaprosiła swoich przyjaciół. Za teksty i współkompozycje odpowiedzialny jest Igor Spolski, natomiast Tomek Waldowski podjął się produkcji. Równie ważnym aspektem projektu jest warstwa wizualna. Płycie towarzyszą utrzymane w spójnej estetyce teledyski Alana Kępskiego, zdjęcia Weroniki Ławniczak oraz opieka graficzna Łukasza Aksamita.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw