-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKAZespół Rebeka powraca z nowym albumem Post Dreams!

Zespół Rebeka powraca z nowym albumem Post Dreams!

Po dwóch latach od wydania „Davos”, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny wychodzą z materiałem, który przypomni wszystkim marzycielom o tym, że istnieje świat równoległy, a dzięki tej płycie będziemy mogli się w niego zagłębić.

Pierwszy singiel zapowiadający „Post Dreams” nosił tytuł „Cavegirl”, tym razem zespół zaprezentuje kawałek w języku polskim, a premiera została zaplanowana na pierwszą połowę lutego. Album ukaże się 22 Lutego 2019 roku nakładem wydawnictwa Agora. Z okazji nowego wydawnictwa Rebeka wyrusza w trasę koncertową, tym razem jako trio! Na koncercie usłyszycie materiał z nadchodzącej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków oraz dawno nie słyszane kawałki takie jak „555” czy „Fail”.

Posłuchaj singla „Cavegirl”:

Zobacz również: O tym, że nie umiemy latać – kolejny singiel i teledysk Antka Sojki z płyty Po Niebie

Iwona: „Post Dreams” to będzie prawdopodobnie najbardziej piosenkowa płyta Rebeki. Staraliśmy się zawrzeć w niej mnóstwo różnorodności.  Z jednej strony wydaje się utkana z delikatnych ornamentów, z drugiej strony uderza potężną falą przesterowanych gitar i ciężkich bębnów.

Bartosz: Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku: „Fale”, „Zachód” oraz „Światła”, już się nie możemy doczekać aż je Wam zaprezentujemy na żywo!

Rebeka Post Dreams
Fot. okładka albumu Rebeka – Post Dreams

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze