-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRYOtwarta wersja demonstracyjna Anthem już dostępna

Otwarta wersja demonstracyjna Anthem już dostępna

Nadszedł czas zobaczyć grę Anthem na własne oczy. Otwarta wersja demonstracyjna będzie dostępna od 1 do 3 lutego 2019 r.

W niedokończonym świecie ludzkość stara się przetrwać wśród wszechogarniającego chaosu. Do tego na północy wzrasta w siłę agresywna militarystyczna społeczność zwana Dominium, która pragnie zawładnąć mocą Hymnu. Na ich drodze stoi tylko wyposażona w potężne egzopancerze javelin grupa zwana freelancerami. Zobacz, jak te kombinezony poruszają się i walczą, jak zdobywa się kolejne poziomy i coraz bardziej rośnie w siłę, a także jak wyglądają inne ważne funkcje rozgrywki.

Zobacz również: Zajrzyj za kulisy produkcji gry Metro Exodus

W otwartej wersji demonstracyjnej zaczynasz jako pilot na 10. poziomie, z wybranym w pełni wyposażonym javelinem. Po osiągnięciu poziomu 12. uzyskasz dostęp do drugiego, dowolnego egzopancerza (Łowcy, Kolosa, Sztormu lub Śmigacza). W otwartej wersji demonstracyjnej możesz maksymalnie dojść do poziomu 15. Dostęp do kuźni oznacza też możliwość modyfikowania wyglądu i wyposażenia javelinów. Możesz zamontować dowolny sprzęt czy broń zdobyte podczas misji. W wersji demonstracyjnej szybkość zdobywania punktów doświadczenia, przedmiotów i monet będzie większa niż w premierowej wersji gry, żeby każdy mógł w tym krótkim czasie zapoznać się w pełni z tym, co Anthem ma do zaoferowania. Dostaniesz też trochę monet, żeby móc od razu kupić jakieś przedmioty zmieniające wygląd javelina.

Zobacz zwiastun Anthem:

Gra Anthem, będzie dostępna od 22 lutego 2019 r. na PC, Xbox One i PlayStation 4. Przedpremierowa wersja próbna dla posiadaczy abonamentów Origin Access i EA Access zostanie udostępniona 15 lutego.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze