The Neon Icon swój pierwszy i jedyny koncert w naszym kraju zagra 23 maja w Warszawie w klubie Miłość, który organizator koncertu Big Idea wybrał nie bez powodu, bowiem artysta będzie promował swój najnowszy album „”Aquaberry Aquarius” which promise to catch the attention of music lovers worldwide” i jak sam zapowiada, będzie to najbardziej kolorowy i charyzmatyczny koncert w Polsce!

Po podpisaniu multi-millionowego kontraktu w 2016 roku, pochodzący z Huston Riff Raff jest gotowy rozpocząć światową trasę koncertową, promującą jego nadchodzący album „Aquaberry Aquarius”. G-Eazy, Gucci Mane, Childish Gambino, Mac Miller, Danny Brown, King Chip czy Lil Durk to tylko niektóre nazwiska znane z jego poprzednich wydawnictw „Neon Icon” oraz „Peach Panther”, o których produkcje zadbali chociażby Metro Boomin, Lex Luger, Southside, FKi 1st czy Scott Storch.

Jesteśmy przekonani, że nowy album będzie jeszcze większym zaskoczeniem.

Więcej informacji na wydarzeniu na facebooku https://www.facebook.com/events/405888709795799/

BILETY:

Do nabycia w Going. http://going.pl/riff-raff oraz w sieci TicketPro w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju. I pula – 59 zł, II pula – 69 zł, III pula – 79 zł

UWAGA! Ilość biletów jest ograniczona!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRO8L3M prezentuje pierwszy singiel z albumu Widmo

W sieci jest już dostępny pierwszy singiel duetu