25.4 C
Warszawa
piątek 22 września • 2023
Strona głównaROZRYWKAWARSZAWSKA RESTAURACJA "THE ONE" OFICJALNIE OTWARTA!

WARSZAWSKA RESTAURACJA „THE ONE” OFICJALNIE OTWARTA!

Dnia 29 września odbyło się się wyjątkowe medialne otwarcie miejsca, które już teraz znalazło swoich zwolenników wśród gwiazd. The One to restauracja na warszawskiej Saskiej Kępie stworzona dla osób żyjących pełnią życia. Łączy w sobie wyśmienitą kuchnię opartą na produktach zdrowych i ekologicznych z komfortową atmosferą i industrialnym wystrojem.

Kuchnia The One to miejsce dla świadomych, ceniących zdrową kuchnię gości. Specjalnie wybrane produkty pochodzą z równoważonych i ekologicznych upraw. Szef kuchni Tomasz Łagowski tworzy swoje menu kierując się pojęciem terrior, szukając przy tym samym produktów wytwarzanych przez małych polskich producentów, łącząc je ze sztuką kuchni europejskiej. The One to także jedyny w swoim rodzaju grill przy Francuskiej 3, na warszawskiej Saskiej Kępie. Otwarta przestrzeń ogrodowa, na której serwowane są grillowane owoce morza i ryby, z wyszukanymi dodatkami, nadaje miejscu niezwykłej, śródziemnomorskiej oprawy.

Medialne otwarcie, które miało miejsce 29 września przyciągnęło wiele gwiazd m.in. Kasa, Urszula, Norbi, Piotr Zelt, Dr Krzysztof Gojdź czy Ola Ciupa. Specjalną oprawę muzyczną na czwartkowy, wrześniowy wieczór przygotował DJ Adamus – nie tylko dj i producent muzyczny, ale przede wszystkim pasjonat dobrej kuchni.

Na scenie tego wieczoru zobaczyliśmy również Patrycję Malinowską z Mam Talent.

Zapraszamy do obejrzenia naszych wywiadów z przybyłymi na imprezę gwiazdami:

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z imprezy:

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”96″ gal_title=”20161003130000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze