6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKAPREMIERA SPEKTAKLU "SZACH-MAT" W TEATRZE CAPITOL!

PREMIERA SPEKTAKLU „SZACH-MAT” W TEATRZE CAPITOL!

W poniedziałek 17 października w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się uroczysta premiera spektaklu SZACH-MAT w reżyserii Andrzeja Rozhina. Na premierze pojawiły się gwiazdy polskiej sceny teatralnej oraz muzycznej. Spektakl wzbudził ogromne zainteresowanie mediów.

Sztuka jest opowieścią o starej przyjaźni, nowej fascynacji i drugiej młodości. Czy można zmienić zwyczaje starego żołnierza? Czy dokona tego atrakcyjna kobieta? Co na nową fascynację ojca powie jego syn? W sztuce rozgrywa się partia szachów, ale o wiele ciekawsza i ważniejsza jest „gra”, która toczy się między głównymi postaciami komedii. Kto bierze w niej udział? Zrzędliwy wdowiec Fred, jego syn Leonard, przyjaciel Walter oraz gosposia Rosalinda.

 Fred żyje od lat w poukładanym schemacie. We wtorki partia szachów z Walterem, oczywiście o tej samej porze. W środy wizyta syna Leonarda, z którym toczy ciągłe boje i stawia opór wszelkim jego propozycjom zmian niezdrowego życia. Do tego wszystkiego dochodzi odwieczna walka z gosposiami. Wszystkie zatrudnione przez syna kobiety, Fred wykańcza w ekspresowym tempie. Nie chce by ktokolwiek naruszał jego terytorium i wchodził z buciorami w jego życie. Jednak pewnego razu pojawia się gosposia, która wywraca jego życie o 180 stopni…

 

Po zakończeniu spektaklu w klubie Capitol odbyło się After Party na którym zgromadzeni goście mogli skosztować tortu przygotowanego na tą premierę.

[Best_Wordpress_Gallery id=”105″ gal_title=”20161017230000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze