26.9 C
Warszawa
piątek 12 lipca • 2024
Strona głównaFILMAKCJA • SCIENCE-FICTION"POWER RANGERS" NA WALENTYNKI. WYŚLIJ E-KARTĘ!

„POWER RANGERS” NA WALENTYNKI. WYŚLIJ E-KARTĘ!

Bukiet czerwonych róż, czekoladki, a może kartka w kształcie serca? Nuda! Te Walentynki będą szczególne za sprawą kartek od „Power Rangers”! Już teraz wejdź na http://ecard.powerrangers.movie/ i wybierz tą, która najlepiej wyraża Twoje uczucie do drugiej osoby!

Producenci takich kinowych hitów jak „Saga Zmierzch”, „Więzień Labiryntu”, „Szklana Pułapka” przedstawiają kinową wersję jednego z najpopularniejszych seriali sci-fi w historii telewizji. Kultowy serial jest punktem wyjścia do super-nowoczesnego, zrealizowanego z wielkim rozmachem filmowego widowiska, które wznosi oryginał na zupełnie nowy poziom wyobraźni i realizacji!

 Kluczowe fakty dotyczące serialu:

  • ponad 800 odcinków
  • ponad miliard obejrzeń na Youtube
  • emitowany od ponad 20 lat.

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców  wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako „Power Rangers”.

REŻYSERIA: Dean Israelite

OBSADA: Bryan Cranston („Breaking Bad” – serial, „Drive”,  „Operacja Argo”, „Godzilla”), Elizabeth Banks  („Igrzyska śmierci”, „Magic Mike XXL”,  „Pitch Perfect”, „Dla niej wszystko”), Dacre Montgomery, Naomi Scott

GATUNEK: sci-fi / akcja

PRODUKCJA: USA 2017

Premiera: 24.03.2017

Zobacz zwiastun filmu:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze