9.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMFAMILIJNYBYŁ SOBIE PIES NA CZERWONYM DYWANIE!

BYŁ SOBIE PIES NA CZERWONYM DYWANIE!

W ubiegły czwartek w Kinie Atlantic w Warszawie odbyła się uroczysta premiera „Był sobie pies” z udziałem gwiazd polskiego dubbingu – Marcina Dorocińskiego oraz Zosi Zborowskiej. Na wydarzenie tłumnie przybyli miłośnicy czworonogów, zarówno ci mali jak i duzi. Na projekcji nie zabrakło również piesków, dla których podczas pokazu zbierana była karma.

„Był sobie pies” to film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy takich przebojów jak „Podróż na sto stóp”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”, „Wciąż ją kocham”, „Czekolada”.

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.

Chcesz wiedzieć, o czym myśli pies? Co go bawi, a co smuci, jaki ma pogląd na koty i dlaczego szczeka na sąsiada? Daj mu głos! To będzie wyszczekana opowieść!

Zobacz zwiastun „Był sobie pies”:

REŻYSERIA: Lasse Hallstrom („Czekolada”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”,  „Podróż na sto stóp”, „Regulamin tłoczni win”)

OBSADA: Dennis Quaid („8 części prawdy”, „Pojutrze”, „Traffic“,  „Częstotliwość”), Britt Robertson („Kraina jutra”, „Dzień matki”, „Najdłuższa podróż”, „Pierwszy raz”)

GATUNEK: familijna komedia przygodowa

PRODUKCJA: USA 2016

Film w kinach od 17 lutego.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze