24.9 C
Warszawa
piątek 22 września • 2023
Strona głównaMUZYKAINNE GATUNKI MUZYKITAKIEJ PIOSENKI NA WALENTYNKI JESZCZE NIE BYŁO! "DAJCIE MI PEPPERONI!"

TAKIEJ PIOSENKI NA WALENTYNKI JESZCZE NIE BYŁO! „DAJCIE MI PEPPERONI!”

Takiej piosenki na walentynki jeszcze nie było! “Dajcie mi pepperoni!” śpiewają youtuberki Szparagi! “Ciągle myślę o Tobie. Ty w mojej głowie, rozumiesz mnie bez słów.” – tak zaczyna się wyjątkowa, walentynkowa piosenka autorstwa Szparagów! Nie jest to jednak ckliwa, wyciskająca łzy ballada, o niespełnionej miłości człowieka do człowieka. Obiekt westchnień jest znacznie bardziej wdzięczny.

“Ballada o pizzy” to kolejna muzyczna abstrakcja w wykonaniu Szparagów. – Rynek jest przeładowany ckliwymi piosenkami o miłości, więc dlaczego nie pójść o krok dalej i nie wyznać swojego uczucia do kawałka pachnącej pepperoni?! – komentuje Natalia Szymaniec. Nietypowa walentynka od dziewczyn zebrała już ponad 570 tys. wyświetleń i 57 tys. łapek w górę. – Walentynki to najlepszy czas na odrobinę humoru. Niech ballada o miłości do pizzy stanie się hymnem wszystkich singli! – dodaje Karolina Pielesiak.

Szparagi niejednokrotnie prezentowały na YouTube swój muzyczny talent. Dziewczyny chętnie wcielają się w role – zarówno prawdziwych, jak i fikcyjnych postaci. Do realizacji kawałków niekiedy zapraszają innych Twórców.

Zobacz „Balladę o Pizzy”:

(źródło: oficjalny kanał Szparagi na Youtube)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze