Takiej piosenki na walentynki jeszcze nie było! “Dajcie mi pepperoni!” śpiewają youtuberki Szparagi! “Ciągle myślę o Tobie. Ty w mojej głowie, rozumiesz mnie bez słów.” – tak zaczyna się wyjątkowa, walentynkowa piosenka autorstwa Szparagów! Nie jest to jednak ckliwa, wyciskająca łzy ballada, o niespełnionej miłości człowieka do człowieka. Obiekt westchnień jest znacznie bardziej wdzięczny.

“Ballada o pizzy” to kolejna muzyczna abstrakcja w wykonaniu Szparagów. – Rynek jest przeładowany ckliwymi piosenkami o miłości, więc dlaczego nie pójść o krok dalej i nie wyznać swojego uczucia do kawałka pachnącej pepperoni?! – komentuje Natalia Szymaniec. Nietypowa walentynka od dziewczyn zebrała już ponad 570 tys. wyświetleń i 57 tys. łapek w górę. – Walentynki to najlepszy czas na odrobinę humoru. Niech ballada o miłości do pizzy stanie się hymnem wszystkich singli! – dodaje Karolina Pielesiak.

Szparagi niejednokrotnie prezentowały na YouTube swój muzyczny talent. Dziewczyny chętnie wcielają się w role – zarówno prawdziwych, jak i fikcyjnych postaci. Do realizacji kawałków niekiedy zapraszają innych Twórców.

Zobacz „Balladę o Pizzy”:

(źródło: oficjalny kanał Szparagi na Youtube)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

W PRZYSZŁYM ROKU KASIA MOŚ WYDA NOWĄ PŁYTĘ

Kasia Moś wyda nową płytę w przyszłym roku.