-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaGRYPIOTR STRAMOWSKI ZOSTAŁ SNAJPEREM!

PIOTR STRAMOWSKI ZOSTAŁ SNAJPEREM!

CI Games, twórcy serii gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen prezentują szczegóły na temat pełnej polskiej wersji językowej w Sniper Ghost Warrior 3. Głównemu bohaterowi, doświadczonemu snajperowi Jonowi Northowi, głosu użycza Piotr Stramowski znany z roli w filmie Pitbull.

Najnowsza i największa produkcja CI Games została w pełni zlokalizowana. W nagraniach dubbingowych, które trwały ponad 100 godzin, wzięło udział aż 42 aktorów głosowych. Wygłosili oni w sumie ponad 45 tysięcy słów – jest to jedna z najbardziej angażujących lokalizacji w ciągu ostatnich lat.

W rolę Jona Northa, głównego bohatera Sniper Ghost Warrior 3 wcielił się Piotr Stramowski (Pitbull: Nowe Porządki, Pitbull: Niebezpieczne Kobiety, 2XL). Jego brata, Roberta Northa na poszukiwania którego Jon wyrusza na tereny Gruzji, zagrał Kamil Pruban (Księga Dżungli, Doktor Strange – głos). Jonowi w wykonywaniu misji pomagać będzie stara znajoma, Lydia Jorjadze, której głosu użyczyła Zofia Zborowska (Ralph Demolka – głos, Sekretne życie zwierzaków domowych – głos).

W polskiej wersji językowej w rolach głównych usłyszymy:

Jon North – Piotr Stramowski

Robert North – Kamil Pruban

Raquel Shein – Agnieszka Fajlhauer

Lydia Jorjadze – Zofia Zborowska

Frank Simms – Marcin Piętowski

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation®4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.

(źródło: Newsrm.tv)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze