19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaROZRYWKAPIĘKNO I LUKSUS W NAJNOWSZYM PROJEKCIE ROBERTA MAJKUTA

PIĘKNO I LUKSUS W NAJNOWSZYM PROJEKCIE ROBERTA MAJKUTA

Najnowsze dzieło Roberta Majkuta to projekt pierwszego w Polsce Concept Store Dr Ireny Eris, wizytówka marki, w pełni odzwierciedlająca jej tożsamość. Jest częścią The Designer Gallery warszawskiej Galerii Mokotów.

Projekt tak wyjątkowej przestrzeni jaką jest concept store, wymaga pogłębionej analizy firmy, poznania wyznawanych przez nią wartości oraz tożsamości marki. Robert Majkut, współpracując z dr Ireną Eris, bezbłędnie oddał wszystko to, z czym identyfikuje się marka – zamiłowanie do piękna, kobiecość i niezawodność.

Elegancja z nutą nowoczesności

Concept Store mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. W The Designer Gallery znajdziemy najlepsze marki ze świata mody, urody i designu. Wnętrze zostało zrealizowane w najwyższym standardzie, z dbałością o każdy detal. Nowoczesne, a zarazem funkcjonalne, przykuwa uwagę grą światła i intrygującymi dekoracjami. Szaro-biało-czarna kolorystyka wnętrza wraz z wielkoformatowymi ekranami i minimalistycznymi ekspozycjami, podkreślają elitarny profil marki, jej niezawodność i wyrafinowanie.

Zobacz również: Dobry design to umiejętność rozwiązywania problemów i poprawy życia – wywiad z designerem Reneé Hougaardem

Wnętrze z charakterem

Robert Majkut, twórca projektu, opowiedział o procesie dojrzewania koncepcji i inspiracjach, które zadecydowały o efekcie końcowym.

-W przypadku takich marek, jak Dr Irena Eris, szuka się tego, co ją dookreśla. Ostatnio często operuje się takim pojęciem jak DNA marki, które w takich przypadkach trzeba pokazać. Szukaliśmy więc odpowiednich elementów, które, połączone ze sobą, dałyby wrażenie obcowania z marką. W taki sposób, w jaki naszym zdaniem powinniśmy ją postrzegać. Nie awangardowej, ale nowoczesnej. Nie młodzieżowej, tylko opartej o dojrzałość i stateczność. Wynikającej ze sposobu myślenia i działania właścicieli czy wreszcie Twarzą Marki, jaką jest dr Irena Eris, którą wszyscy znają i z nią kojarzą. To niezwykle ciepła, elegancka  kobieta, a przy tym bardzo miła i serdeczna osoba. Poszukując tego, co mogłoby ją godnie reprezentować i takich rozwiązań, które by odzwierciedliły te wartości, braliśmy wszystkie te czynniki pod uwagę – wyjaśnił designer.

Robert Majkut (Fot. mat. prasowy)

Design szyty na miarę

Robert Majkut Design to studio projektowe, które od ponad 20-stu lat wyznacza trendy na polskim i międzynarodowym rynku. Wielokrotnie doceniane, wyróżnione m. in. nagrodą European Property Awards. Dialog z klientem, dostrzeganie najnowszych tendencji oraz nieszablonowe koncepcje tworzą niepowtarzalny styl, który doceniło wiele cenionych marek: m. in. Alior Bank, Openfinance, PKO BP, ING Bank, Moliera 2 czy Multikino.

Więcej informacji na: http://www.robertmajkut.com/

[Best_Wordpress_Gallery id=”634″ gal_title=”20180209140000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze