19.5 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaGRYDying Light świętuje 3-cie urodziny

Dying Light świętuje 3-cie urodziny

Wydawnictwo Techland z dumą ogłosiło, że właśnie minęły trzy lata od momentu, gdy świat opanowała epidemia zombie w postaci Dying Light. W celu podziękowania fanom i zaproszenia do uniwersum nowych walczących o przetrwanie, Techland potwierdza kolejne niespodzianki związane z obchodami jubileuszowego miesiąca i zaprasza na okolicznościowy zwiastun.

W lutym na graczy czekają:

* Dodatkowa darmowa zawartość na platformach Steam i Gemly
* „Nieumarła miłość” – wyzwanie dla społeczności z okazji Walentynek
* Zrzut Zawartości # 3 – dostępny dla wszystkich graczy na wszystkich platformach w ramach trwającej akcji 10-w-12
* Zniżki na grę i zawartość dodatkową sięgające 67%

Długi cykl życia Dying Light to kumulacja pracy całego zespołu wspieranego przez społeczność na całym świecie, która spędzając w Harran setki godzin pokazuje nam swoją niezrównaną miłość do gry. Dziękujemy im za tak niezwykłe zaangażowanie i chęć do nieustannego dzielenia się opiniami o grze, bo właśnie te uwagi pozwalają nam czynić ją jeszcze lepszą” – mówi Tymon Smektała, producent Dying Light i Dying Light: The Following.

Wirus zombie w postaci Dying Light zainfekował na całym świecie ponad 13 milionów graczy. Na ulice Harran każdego tygodnia wychodzi ponad 500 tysięcy unikalnych użytkowników. Dying Light może pochwalić się ponad pięćdziesięcioma nagrodami i jedyną w swoim rodzaju społecznością wspomagającą grę różnymi metodami i roznoszącą wirus po każdym zakątku globu. W zeszłym roku Techland zapowiedział 10-w-12 – pakiet dziesięciu darmowych DLC w dwanaście miesięcy wprowadzającego do gry nowych przeciwników, uzbrojenie, lokacje, elementy rozgrywki i wiele innych.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze