Na słynnej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach zaroiło się od znanych twarzy. Wszystko za sprawą uroczystego otwarcia niezwykłego oceanarium, które z pewnością będzie wielką atrakcją nie tylko tego modnego kurortu, ale i chlubą naszego kraju.

Oceanarium powstało z inicjatywy państwa Jagody i Marka Stępniów, wielkich pasjonatów i miłośników podwodnego świata. To dzięki ich zaangażowaniu w okresie zaledwie jedenastu miesięcy na powierzchni 3 tysięcy metrów i 3 poziomach – zbudowano unikalny, światowej klasy obiekt. Tutaj będzie można spotkać się oko w oko z rekinem, zobaczyć wyjątkowe gatunki ryb morskich i słodkowodnych m.in niebezpieczne mureny, piranie, skrzydlice oraz kolorowe ryby z raf koralowych.

oceanarium
Fot. mat. prasowy

Zobacz również: Galeria Klif w Twoim zasięgu – marka szykuje lipiec pełen nowych doświadczeń!

Specjalną atrakcją jest przejście przez 16 metrowy półtunel, 220 ton wody z okazami z najdalszych zakątków świata oraz najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne. Wykorzystanie projekcji laserowych, monitorów 4K oraz technologii wykrywania ruchu pogłębia niesamowite wrażenia uczestnictwa w podwodnym, niedostępnym dla wielu świecie. Uroczystego przecięcia wstęgi razem z właścicielami oceanarium i władzami miasta dokonali: Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Krzysztof Ibisz, Łukasz Płoszajski i Marek Kaliszuk. Artyści witali gości, razem z nimi zwiedzali to niezwykłe miejsce, a także częstowali tortem. Ewa Kasprzyk i Joanna Kurowska kochają Międzyzdroje, tutaj kilka lat temu odcisnęły swoje dłonie, a panowie w wolnych chwilach lubią nurkować, nic dziwnego, że wszyscy chętnie uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu.

oceanarium_miedzyzdroje
Fot. mat. prasowy

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum