21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaROZRYWKAOSZCZĘDZAJ NA 10-SPOSOBÓW - E-BOOK!

OSZCZĘDZAJ NA 10-SPOSOBÓW – E-BOOK!

Jeżeli przytłacza Cię fakt, że nie posiadasz zbyt dużych oszczędności i nie wiesz, co można zmienić, by byłe one większe, zajrzyj do e-booka wydanego przez kantoronline.pl. Poradnik „Oszczędzaj na 10 sposobów” pokaże, jak można gromadzić fundusze oszczędnościowe i tworzyć z nich rezerwy.

Z ostatnich badań Eurostatu wynika bowiem, że jesteśmy społeczeństwem, które oszczędza najmniej w stosunku do innych krajów Unii Europejskiej. Andrzej Sałuda, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w kantoronline.pl zauważa na podstawie wspomnianych statystyk, że: „Z danych opublikowanych przez Eurostat wynika, że oszczędzamy tylko 1,94% swojego rocznego dochodu, podczas gdy średnia unijna wynosi 10,27%. To dlatego postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu porady w zakresie oszczędzania, które będą pomocne dla wszystkich”.

Dane są niepokojące. Dlatego warto przejrzeć poradnik i zapoznać się z dziesięcioma sposobami na efektywne oszczędzanie, co wpłynie zasadniczo na komfort i jakość życia. Poradnik mówi między innymi o tym, że powinniśmy oszczędzać robiąc zakupy, np. poprzez tworzenie konkretnej listy zakupów. Ponadto autorzy stwierdzają, że równie korzystny jest udział w programach lojalnościowych prowadzonych przez różne sieci sklepów, a ponadto powinniśmy umiejętnie planować rodzinny budżet, by zmniejszyć niepotrzebne koszty i wydatki. Są to konkretne rady, dzięki którym domowy budżet będzie stały, a na koncie znajdą się również oszczędności, które sprawią, że będziemy spokojniejsi o „jutro”.

kantoronline.pl jest serwisem przodującym w internetowej wymianie walut oraz transferach gotówki zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Serwis wykorzystuje innowacyjne metody i rozwiązania w celu jak największej satysfakcji swoich użytkowników.

Link do ebooka: https://kantoronline.pl/blog/oszczedzaj-10-sposobow-e-book/

INFOGRAFIKA

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze