7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMCZAS NIESPODZIANEK W KOLEJNEJ CZĘŚCI "LISTÓW DO M."

CZAS NIESPODZIANEK W KOLEJNEJ CZĘŚCI „LISTÓW DO M.”

Bohaterowie przeboju kinowego „Listy do M.” i „Listy do M. 2” powracają! Trwają właśnie prace na planie filmowym nowej produkcji TVN, komedii romantyczno-świątecznej „Listy do M. Czas niespodzianek”. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. Czas niespodzianek” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska zagrają nowych bohaterów w kolejnej części „Listów do M. Czas niespodzianek”. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak „Lejdis i Testosteron”. „Listy do M. Czas niespodzianek” znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

Film „Listy do M. Czas niespodzianek” powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza. Zdjęcia do filmu realizowane są głównie w Warszawie i potrwają do początku kwietnia. Premiera w kinach w całej Polsce już 10 listopada 2017 roku.

„Listy do M.” to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu „Listy do M.”, w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a „Listy do M.2” w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

„Listy do M. Czas niespodzianek” w kinach od 10 listopada 2017

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2017

Obsada: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Iza Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Stanisława Celińska, Andrzej Grabowski, Mateusz Winek, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Obuchowicz, Hanna Śleszyńska, Grażyna Szapołowska, Marcin Kwaśny, Anna Matysiak, Nikodem Rozbicki, Kamil Szeptycki i inni.

Produkcja: Zespół Produkcji Fabularnej TVN

Reżyseria: Tomasz Konecki

Zdjęcia: Marian Prokop

Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski

Scenografia: Joanna Kaczyńska

Kostiumy: Dorota Roqueplo

Kierownik produkcji: Przemysław Malec

Producenci: Marta Grela-Gorostiza, Karolina Izert

Dystrybucja: Kino Świat

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z filmu:

[Best_Wordpress_Gallery id=”167″ gal_title=”20170204040000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze