6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYOPARTA NA FAKTACH GRA O WSZYSTKO Z JESSICĄ CHASTAIN JUŻ W KINACH!

OPARTA NA FAKTACH GRA O WSZYSTKO Z JESSICĄ CHASTAIN JUŻ W KINACH!

Tobey Maguire był arogantem, Leonardo DiCaprio nosił wielkie słuchawki a Alex Rodriguez tylko patrzył. Tak Molly Bloom opisuje w swojej książce stałych bywalców pokerowych gier, które przeszło 10 lat organizowała dla śmietanki Hollywoodu. Jak 26-letnia kelnerka i ex-freestyle’owa narciarka zyskała miano „księżniczki pokera”? Oparta na faktach „Gra o wszystko” z Jessicą Chastain już w kinach!

Prawdziwa historia kobiety, która jak „Wilk z Wall Street” wdarła się na szczyt,  ale nie spodziewała się jak twarda musi być dziewczyna, by przetrwać w męskim świecie. Dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jessica Chastain w filmie zdobywcy Oscara Aarona Sorkina, autora scenariuszy do filmów „The Social Network”, „Steve Jobs” i „Ludzie Honoru”.

Wywiad z Jessicą Chastain:

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

Zobacz zwiastun:

Reżyseria:

Aaron Sorkin (autor scenariuszy „The Social Network” – OSCAR, „Steve Jobs”)

Obsada:

Jessica Chastain („Azyl”, „Interstellar”, „Wróg numer 1”, „Marsjanin”, „Służące”)

Idris Elba („Prometeusz”, „Thor”, „Mroczna wieża”, „American gangster”)

Kevin Costner („Człowiek ze stali”, „Tańczący z wilkami”, „Nietykalni”, „Wodny świat”)

Gatunek: dramat

Produkcja: USA 2017

„Gra o wszystko” już w kinach!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze