Piosenka „Więcej Niż Kochanek” jest wynikiem połączenia muzycznej wrażliwości wokalistki i aktorki Olgi Bończyk z kompozytorem oraz producentem muzycznym – Adamem Abramkiem. Autorami tej kompozycji są Adam Abramek (muzyka) oraz Igor Jaszczuk (słowa).

Chillout-owo wykonana bossanova w piękny, poetycki sposób opowiada o uczuciowej relacji dojrzałej kobiety i o tym jakie emocjonalne wyzwania towarzyszą takiemu związkowi. W nagraniu partii instrumentalnych wzięli również udział muzycy amerykańscy: George Hazelrigg, Geoff Hazelrigg i John O’Reilly Jr, a same nagrania odbyły się w większości w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz również: Grała z Brodką i Rojkiem. Teraz zapowiada swój solowy debiut utworem „Salvages”

Piosenka „Więcej niż kochanek” to pierwszy krok do czwartego albumu Olgi. Pomimo, iż jej zawodowe życie to zazwyczaj gonitwa pomiędzy teatrem, planem filmowym a studiem nagraniowym (nagrania audiobooków, dubbing) to Artystka ma świadomość, iż niektóre jej projekty muszą dziać się w innym, swoim tempie.

Bez presji czasu powstają więc kolejne utwory na kolejny album, który ukaże się…. kiedy się ukaże. Bo artystyczna intuicja Olgi, zawsze podpowiada jej że wszystko ma swój czas.

Klip do utworu „Więcej Niż Kochanek” Olgi Bończyk można obejrzeć poniżej:

Zobacz więcej w kategorii: Inne gatunki muzyki

2 Komentarze

  1. Naprawdę ładna piosenka, coś innego od tej papki, którą możemy usłyszeć w radiu

  2. Piękny utwór Pani Olgo!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Twórcy i goście na premierze filmu „Czyściec” Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia

Najnowsze dzieło Michała Kondrata już w kinach! W