Kasai (Kasia Piszek) to artystka, którą każdy fan muzyki alternatywnej widział już na największych scenach w Polsce. Od wielu lat występowała w zespołach Moniki Brodki, Artura Rojka, Ani Dąbrowskiej, Noviki, ale także z Pauliną Przybysz w projekcie Rita Pax.

Pisała piosenki dla takich artystów jak Edyta Górniak, Natalia Kukulska i Patrycja Markowska. Nadszedł czas na trzeci singiel – „Salvages”, zapowiadający jej debiutancką solową płytę – „Equals”.

Zobacz również: Fisz Emade Tworzywo zapowiadają płytę Radar singlem Dwa Ognie i zapraszają na trasę koncertową

Teledysk do singla „Salvages” można obejrzeć poniżej:

„Jestem szczęśliwa, że mogę się z Wami podzielić nowym teledyskiem, który wyreżyserowała niezwykła Marta Pruska. Dziękuję wszystkim, dzięki którym praca na tym klipem była tak inspirującą przygodą.” – mówi Kasai.

Kasai to warszawska wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka. Obecnie zakończyła pracę nad debiutanckim albumem „Equals”, którego premiera zaplanowana jest na maj 2019 r. Album ukaże się nakładem ART2 Music i Wydawnictwa Agora.

Zobacz więcej w kategorii: Inne gatunki muzyki

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pamiętamy ’44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka „For Warsaw With Love” wydanej w ramach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Tytuł nowej płyty Michała Urbaniaka, która ukaże się