14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMNOWY HORROR TWÓRCÓW OBECNOŚCI I ANNABELLE. ZOBACZ ZWIASTUN KRUCYFIKSU!

NOWY HORROR TWÓRCÓW OBECNOŚCI I ANNABELLE. ZOBACZ ZWIASTUN KRUCYFIKSU!

„Krucyfiks” (oryg. „The Crucifixion”) to oparty na prawdziwych wydarzeniach horror autora scenariusza do hitów – „Obecność” i „Obecność 2” oraz producenta przerażającej serii „Annabelle”. Za kamerą stanął utalentowany Xavier Gens – twórca uznanego obrazu „Frontière(s)” oraz ekranizacji kultowej gry „Hitman”.

W głównej roli wschodząca gwiazda Hollywood – Sophie Cookson („Kingsman: Tajne służby”, „Łowca i Królowa Lodu”). Przebiegające po szatańskiej myśli egzorcyzmy, mroczne plenery, pilnie strzeżone tajemnice Kościoła i atmosfera tak duszna, że można by ją ciąć nożem. Oto właśnie „Krucyfiks”!

Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

Zobacz oficjalny polski zwiastun „Krucyfiksu”:

„Krucyfiks” w kinach od piątku 13-stego (października) 2017

Gatunek: horror

Scenariusz: Carey Hayes i Chad Hayes („Obecność 1 i 2”  i „Dom woskowych ciał”, „Plaga”)

Reżyseria: Xavier Gens („Frontière(s)”, „Hitman”)

Obsada: Sophie Cookson („Kingsman: Tajne służby”, „Kingsman: Złoty krąg”,  „Łowca i Królowa Lodu”), Javier Botet („Zjawa”, „Mama”, „[Rec]”, „Obecność 2”), Alexis Rodney („Strażnicy Galaktyki”, „Kick-Ass 2”, „Bracia”), Iván González („Taxi 4”, „The ABCs of Death”)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze