-1.6 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYNatalia Zastępa i Marcin Sójka w utworze „Ślady. Jak zostać gwiazdą"

Natalia Zastępa i Marcin Sójka w utworze „Ślady. Jak zostać gwiazdą”

Natalia Zastępa i Marcin Sójka w utworze „Ślady. Jak zostać gwiazdą”

Wyjątkowy singiel gwiazd ostatnich edycji „The Voice of Poland” 

Film „Jak zostać gwiazdą” w kinach od 2 października

Natalia Zastępa i Marcin Sójka „Ślady. Jak zostać gwiazdą”

https://youtu.be/u_EfEXR0jso

Wyjątkowy duet w wyjątkowym utworze! Posłuchaj jak Natalia Zastępa i Marcin Sójka, jedni z najpopularniejszych uczestników ostatnich edycji „The Voice of Poland, śpiewają „Ślady. Jak zostać gwiazdą” – singiel, który promuje film z Katarzyną Sawczuk, Maciejem Zakościelnym, Anitą Sokołowską, Urszulą Dudziak i Julią Kamińską w rolach głównych.

Marcin Sójka to zwycięzca dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland” oraz zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu (2019). W październiku 2019 ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Kilka prawd”. Krążek był promowany, rewelacyjnie przyjętymi, singlami, m.in.: „Zaskakuj mnie” (#1 Airplay, złota płyta), „Dalej” (#9 Airplay), „Lepiej” oraz „Wróć” (oba single w top 20 Airplay w Polsce).

Natalia Zastępa brała udział w tej samej edycji „The Voice of Poland” – zajęła drugie miejsce, tuż za Marcinem. Wokalistka podbiła listy przebojów singlami „Nie żałuję” i „Rudy” (top 10 Airplay w Polsce), wydała również utwory „Za późno” oraz „Kłopoty”. Artystka czaruje głębokim, dojrzałym głosem – aż trudno uwierzyć, że należy on do osiemnastoletniej dziewczyny.

Pełen przebojów film „Jak zostać gwiazdą” w kinach od 2 października, a utwór śpiewany przez Natalię Zastępę i Marcina Sójkę jest już dostępny w serwisach cyfrowych! 

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut „Być jak Kazimierz Deyna” nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik – autor zdjęć do takich produkcji, jak „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, „Carte Blanche” czy „Jak pies z kotem”. W obsadzie zobaczymy m.in.: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Marię Pakulnis, Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza. Film produkuje ATM Grupa.

Zobacz zwiastun filmu „Jak zostać gwiazdą”

https://youtu.be/VxgVbcUdgf4

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze