6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaLIFESTYLENajgorszy Kucharz w TVP2! Wśród uczestników znana influencerka Eliza Gwiazda

Najgorszy Kucharz w TVP2! Wśród uczestników znana influencerka Eliza Gwiazda

Ruszył długo wyczekiwany nowy format TVP2 „Najgorszego kucharza”! W 1. odcinku nowego programu, prowadzący, czyli – Dariusz Kuźniak i Marcin Kuc wyłonili finałową 16-kę, która przez 10 tygodni będzie zgłębiać tajniki gotowania pod skrzydłami dwóch mistrzów kuchni. Jedną z uczestniczek jest znana influencerka Eliza Gwiazda, która m.in. sprawdziła się już jako aktorka pod skrzydłami Patryka Vegi.

„Najgorszy kucharz” to program dla tych, którzy naprawdę nie potrafią gotować. Tutaj im gorzej, tym lepiej, ale tylko do czasu. Najgorsi kucharze, zgłoszeni przez zniecierpliwionych mężów, żony, partnerów życiowych oraz wiecznie głodne dzieci, przez dziesięć tygodni, pod okiem dwóch profesjonalnych kucharzy, będą zgłębiali tajniki gotowania, a najlepszy z nich zdobędzie wysoką nagrodę pieniężną.

Zobacz również: Eliza Gwiazda znowu zaskakuje! Tym razem zagrała w serialu „Przyjaciółki”

Zapytaliśmy Elizę jak bawiła się podczas nagrań i czy naprawdę nie potrafi gotować? -Nadszedł czas abym z laika kulinarnego stała się asem w kuchni. Bardzo lubię jeść, poznawać nowe smaki i chciałabym nauczyć się jak najwięcej z programie. Będę pilną uczennicą! Jedzenie jest częścią naszego życia. Bardzo dużo od niego zależy, w końcu jesteśmy tym co jemy. Program pokaże nam, że w każdym z nas jest potencjał kulinarny, a gotowanie to wieka przygoda.. dodatkowo na kogoś czekać będzie nagroda finansowa w wysokości 100 tyś zł;-) – powiedziała Eliza Gwiazda.

Eliza Gwiazda / fot. mat. prasowy

Program można oglądać na TVP2 w każdy czwartek o 20:35, oraz w soboty o 15:50.

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze