-1 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYMOONLIGHTER TRAFI NA KONSOLE NINTENDO SWITCH

MOONLIGHTER TRAFI NA KONSOLE NINTENDO SWITCH

Najlepszy sklepowy towar z górnej półki, czyli Moonlighter trafi na konsole Nintendo Switch.

Nie tak dawno temu, w niezbyt odległej krainie, ekipa Digital Sun wyruszyła w podróż na Kickstartera z Moonlighterem – niezwykłą opowieścią o sklepikarzu marzącym o zostaniu bohaterem. Po zwycięskiej kampanii i ogłoszeniu PeCeta, PS4 i Xbox One, Moonlighter kieruje wzrok na kolejną platformę – Nintendo Switch.

Zobacz nowy trailer gameplayowy, ogłaszający także Moonlightera na Nintendo Switch:

Wszystko zaczęło się wraz z odkryciem Bram podczas wykopalisk archeologicznych. Ludzie szybko zdali sobie sprawę, że Bramy to starożytne przejścia prowadzące do nowych wymiarów. Tuż obok wykopalisk błyskawicznie powstała wioska Rynoka, zamieszkała przez śmiałków, którzy przekraczając Bramy poznawali nieznane dotąd światy przywożąc z nich cenne skarby.

Moonlighter to historia Willa, obrotnego sklepikarza z Rynoki, który skrycie marzy o zostaniu walecznym bohaterem. Za dnia zapełnia półki sklepowe magicznym towarem, który w nocy zdobywa pokonując potwory i penetrując lochy rozciągające się w światach za Bramami.

Rogue-lite action RPG i symulator sklepu w jednym – to jest Moonlighter. Odkrywasz lochy, pokonujesz potwory, zdobywasz łupy, prowadzisz sklep, wytwarzasz nowe towary, zatrudniasz pomocników. Masz ręce pełne roboty, aby odkryć co naprawdę kryją starożytne Bramy.

Moonlighter trafi na PC i konsole w pierwszym kwartale 2018. Więcej informacji na:
http://moonlighterthegame.com
https://www.facebook.com/Moonlightergame/
https://twitter.com/11bitstudios

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze