6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaLIFESTYLEMARTA WIERZBICKA - PLANUJE WAKACJE W UROKLIWYM ZAKĄTKU

MARTA WIERZBICKA – PLANUJE WAKACJE W UROKLIWYM ZAKĄTKU

Marta Wierzbicka planuje wakacje w urokliwym zakątku Europy przy dźwiękach ukulele.

Na wakacyjny wypoczynek najczęściej wybieramy bardzo znane kierunki, a może warto postawić na takie miejsca, które są mniej znane, ale świetne – mówi Marta Wierzbicka i przyznaje, że egzotyczna przygoda z programem „Azja Express” znacznie zmieniła jej podejście do podróżowania. Aktorka planuje właśnie urlop, jednak jak podkreśla ze względu na napięty grafik zawodowy będzie to bardzo krótki wyjazd, prawdopodobnie w jakiś magiczny zakątek Europy.

W ubiegłym roku Wierzbicka wypoczywała na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Teraz zamiast leniuchowania pod palmami aktorka wybiera podróż z plecakiem w nieznane.

– Po „Azji Express” połknęłam bakcyla podróżowania. Chciałabym gdzieś wyjechać. Nie wiem, na ile pozwoli mi na to mój grafik, bo już jest dosyć napięty na najbliższe miesiące, ale jak tylko będę mogła, to będę się starała. Chciałabym oczywiście wybrać się na Wschód, ale myślę, że teraz prawdopodobnie będzie to Europa. Mam wrażenie, że jeździmy bardzo daleko, a nie do końca wiemy, co dzieje się blisko nas, wybieramy bardzo znane kierunki, a może warto się wybrać w takie miejsca w Europie, które są mniej znane, ale świetne – mówi agencji Newseria Marta Wierzbicka, aktorka.

Aktorka nie wyklucza, że niezależnie od tego, gdzie pojedzie, w podróż zabierze ze sobą wyjątkowy instrument – ukulele.

– Rzeczywiście jest to mój sposób na wyciszenie się, na relaks w domu, ukulele jakoś tak stało się popularnym instrumentem. Nigdy w życiu nie miałam z nim do czynienia, ale jakoś daje sobie radę, brzdąkam, po prostu mnie to relaksuje. Uczę się sama i robię to wyłącznie dla siebie – mówi Marta Wierzbicka.

Po powrocie z wakacji aktorka zamierza skupić się na pracy.

– Zaczyna się nowy sezon teatralny. We wrześniu szykuje się kolejna sztuka, w której będę grała. Jak na razie stawiam więc na teatr – mówi Marta Wierzbicka.

We wrześniu Martę Wierzbicką będzie można również zobaczyć w drugiej części programu „Azja Express”.

(Źródło: Newseria.pl)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze