Jest już wspólny numer Logica i Eminema! Obaj raperzy w utworze „Homicide” demonstrują swoje kosmiczne rapowe umiejętności.

„Homicide” jest pierwszym wspólnym utworem raperów. Piosenka pojawi się na nadchodzącym szóstym studyjnym albumie Logica „Logic Confessions of a Dangerous Mind”, który zostanie wydany jeszcze w tym roku. Logic do tej pory wydał dwie piosenki promujące album: „Keanu Reeves” oraz „Confessions of a Dangerous Mind”. Na początku 2019 roku Logic spotkał się z Eminemem podczas jego koncertów na Hawajach. Później chwalił Eminema na Instagramie, publikując wspólne zdjęcie: „To było niesamowite przebywać z człowiekiem, którego studiowałem przez całe życie. Nauczyłem się go, tak jakby jego ziomkowie byli moimi. Rozmawialiśmy tylko o rapie haha, to najlepsze! Dzięki Em!”.

Na końcu utworu „Homicide” możemy usłyszeć także komika Chrisa D’Elia, który naśladuje sposób rymowania Eminema. Komik we wrześniu ubiegłego roku opublikował materiał wideo w którym naśladuje Slim Shady’ego, a po kilku tygodniach wideo spodobało się samemu Eminemowi, który opublikował je na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. Materiał można obejrzeć pod tym linkiem.

Zobacz również: Eminem feat. Joyner Lucas – Lucky You. Zobacz teledysk do utworu z albumu „Kamikaze”

Logic – Homicide (feat. Eminem), posłuchaj utwór poniżej:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa