Lil Xan po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Artysta wystąpi 9 marca 2019 roku w warszawskiej Stodole.

Lil Xan, amerykański raper młodego pokolenia, urodził się i wychował w Redlands w Kalifornii. Artysta związany jest z kolektywem Low Gang (Steven Cannon, Aris Ray), do którego dołączył chwilę po tym jak podczas jednego z ich występów przypadkowo uszkodził kamerę w trakcie robienia zdjęć. Wskutek serii zdarzeń stał się bliskim przyjacielem Steven’a Cannona , który odkrył jego talent wokalny i po odejściu trzeciego członka Low Gangu, Lil dołączył do kolektywu. Od tego czasu sukcesywnie powiększa bazę swoich fanów poprzez publikowanie nowych utworów w serwisie SoundCloud i YouTube. Najpopularniejsze utwory Xana to „Betrayed”, „Slingshot”, „Been Bout It” i „Who Are You”.

Zobacz również: Snoop Dogg ma swoją gwiazdę a Alei Gwiazd w Hollywood!

W kwietniu 2018 roku, nakładem wytwórni Coumbia Records, ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Total Xanarchy”, z gościnnym udziałem 2 Chainz’a, Diplo, Charli XCX i wielu innych. Płyta znalazła się na 10 miejscu listy Billboard 200, a pochodzący z niej singiel „Betrayed” osiągnął status platynowej płyty.

Lil Xan jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących artystów 2018 roku. Lil jest również bardzo aktywny w social media – artysta może pochwalić się ponad 5 milionami followersów na Instagramie, którzy określani są mianem Xanarchy Gang.

Bilety na koncert będą w sprzedaży od 28 listopada (środa) od godz. 10:00!

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

2 Komentarze

  1. następny przećpany bełkoczący gimbus

  2. Co to za pedał?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Twista wypuszcza teledysk do „Summer 96”

Twista publikuje teledysk do „Summer 96”, pierwszego utworu