-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaMUZYKALIL XAN PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE

LIL XAN PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE

Lil Xan po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Artysta wystąpi 9 marca 2019 roku w warszawskiej Stodole.

Lil Xan, amerykański raper młodego pokolenia, urodził się i wychował w Redlands w Kalifornii. Artysta związany jest z kolektywem Low Gang (Steven Cannon, Aris Ray), do którego dołączył chwilę po tym jak podczas jednego z ich występów przypadkowo uszkodził kamerę w trakcie robienia zdjęć. Wskutek serii zdarzeń stał się bliskim przyjacielem Steven’a Cannona , który odkrył jego talent wokalny i po odejściu trzeciego członka Low Gangu, Lil dołączył do kolektywu. Od tego czasu sukcesywnie powiększa bazę swoich fanów poprzez publikowanie nowych utworów w serwisie SoundCloud i YouTube. Najpopularniejsze utwory Xana to „Betrayed”, „Slingshot”, „Been Bout It” i „Who Are You”.

Zobacz również: Snoop Dogg ma swoją gwiazdę a Alei Gwiazd w Hollywood!

W kwietniu 2018 roku, nakładem wytwórni Coumbia Records, ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Total Xanarchy”, z gościnnym udziałem 2 Chainz’a, Diplo, Charli XCX i wielu innych. Płyta znalazła się na 10 miejscu listy Billboard 200, a pochodzący z niej singiel „Betrayed” osiągnął status platynowej płyty.

Lil Xan jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących artystów 2018 roku. Lil jest również bardzo aktywny w social media – artysta może pochwalić się ponad 5 milionami followersów na Instagramie, którzy określani są mianem Xanarchy Gang.

Bilety na koncert będą w sprzedaży od 28 listopada (środa) od godz. 10:00!

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze