Tom Starke wraz z końcem poprzedniego sezonu zakończył profesjonalną karierę piłkarską, ale po tym jak Manuel Neuer doznał trzeciej kontuzji stopy w ciągu kilku miesięcy postanowił powrócić do gry i pomóc klubowi w którym został koordynatorem bramkarzy w jego akademii.

Oczywiście gdy Manuel Neuer wróci w pełni zdrowia do gry to Tom Starke ponownie zakończy piłkarską karierę. Obecnie w bramce Bayernu pod nieobecność Neuera stoi Sven Ulreich, ale nie jest on pewnym punktem defensywy mistrzów Niemiec. W co drugim meczu zdarzają mu się błędy, które kosztują klub stratę bramki. Trzecim bramkarzem Bayernu jest niespełna 17-letni Christian Fruecht, który nie ma żadnego doświadczenia na tym poziomie rozgrywek.

Niemiecki klub dostał już zgodę na to by Starke mógł występować w Bundeslidze, ale nadal czeka na zatwierdzenie przez UEFA zgłoszenia 36-letniego bramkarza do gry w Lidze Mistrzów. Jeżeli Bayern dostałby taką zgodę, to Starke mógłby już zasiadać na ławce rezerwowych w środowym meczu przeciwko Paris Saint-Germain.

1 Komentarze

  1. Dlaczego nie Oliver Kahn?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Legia Warszawa broni honoru i pokonuje Europę FC 3:0 w Lidze Europy

Legia Warszawa udanie zrewanżowała się wicemistrzowi Gibraltaru za