Debiutanci z Lea Porcelain właśnie podzielili się ze światem remixem utworu Alt-J zatytułowanego „Deadcrush”.

O remixie mówią: „Byliśmy wspólnie na trasie, „Deadcrush” grało cały czas i stało się jednym z naszych ulubionych utworów z nowej płyty Alt-J. Poczuliśmy się zaszczyceni, że poprosili nas o zrobienie remixu tego kawałka. Nie chcieliśmy tylko dodać sampli. Jesteśmy zespołem o rozpoznawalnym stylu i chcieliśmy go zachować jednocześnie nie niszcząc atmosfery stworzonej przez alt-J i głos Joe. Utwór w naszej wersji jest wolniejszy i bardziej przestrzenny, ale tempo kawałka jest takie samo. Alt-J bardzo spodobała się nasza wersja.”

Remixu możecie posłuchać poniżej:

Debiutancki album Lea Porcelain „Hymns to the night” ukazał się w czerwcu. Zespół potwierdził, że wystąpi na festiwalu Reading and Leeds. Duet zaprezentował także klip do utworu „Loose Life”.

Lea Porcelain – „Loose Life”:

Utwór opowiada o życiu w wielkim mieście. W klipie wykorzystano materiały filmowe zarejestrowane latem 1945 roku w Berlinie i Poczdamie. Video pokazuje konsekwencje wojny i życie, które zaczyna się od nowa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pamiętamy ’44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka „For Warsaw With Love” wydanej w ramach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Tytuł nowej płyty Michała Urbaniaka, która ukaże się