18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaROZRYWKACZY KYLIE JENNER ZASZŁA W CIĄŻĘ? ZOBACZ!

CZY KYLIE JENNER ZASZŁA W CIĄŻĘ? ZOBACZ!

Według amerykańskiego tabloida TMZ najmłodsza Kardishianka, czyli 20-letnia Kylie Jenner zaszła w ciążę! Ponoć ciąża nie była planowana, jednak przyszła mama nigdy nie była tak szczęśliwa.

Jednakże zaczęły pojawiać się różne pogłoski co do ojcostwa dziecka Kylie. Tu zdania są podzielone. Jedni uważają, że ojcem jest obecny partner Kylie Jenner, czyli Travis Scott, który cieszy się, że jego partnerka jest w ciąży.

Jednakże pojawiają się doniesienia, że prawdziwym ojcem,  może być były chłopak najmłodszej Kardishianki, czyli raper Tyga. Zamieścił wpis na Snapchacie sugerujący, że to właśnie on jest ojcem dziecka Kylie, który brzmiał „to moje dziecko”. Wpis ten został jednak bardzo szybko usunięty, jednakże zdążył już wzbudzić żywą dyskusję na temat ojcostwa dziecka.

Według mediów Kylie Jenner jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży, co oznacza, że do poczęcia dziecka doszło prawdopodobnie w maju, czyli w mniej więcej miesiąc po rozstaniu Kylie z raperem Tygą.

Według amerykańskiego tabloida TMZ, Kylie w styczniu ma urodzić córkę. Właśnie ten termin porodu wzbudził wiele kontrowersji, a fani Kardishianek, zauważyli, że surogatka, wynajęta przez  Kim i Kanye’a także ma zaplanowany na styczeń termin porodu córki. Powoduje to przypuszczenia, że Kylie również została surogatką swojej starszej siostry Kim.

Miejmy jednak nadzieję, że te sensacyjne doniesienia nie zostaną potwierdzone, a Kylie i Travis stworzą szczęśliwą rodzinę.

Michał Mamica

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze