-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaSPORTPIŁKA NOŻNAKarty zastąpiły monety w losowaniu stron w LOTTO Ekstraklasie

Karty zastąpiły monety w losowaniu stron w LOTTO Ekstraklasie

W 23. i 24. kolejce LOTTO Ekstraklasy to nie rzut monetą decyduje o rozstrzygnięciu w tradycyjnym losowaniu stron. Przed każdym meczem sędziowie podrzucają karty płatnicze z herbami klubów – ta nietypowa marketingowa akcja promować ma karty wypuszczone przez Oficjalny Bank Ekstraklasy – PKO Bank Polski.

Niestandardowe działanie promocyjne odbywa się podczas procedury, na której skupia się uwaga telewidzów przed każdym meczem. Tylko w trakcie dwóch wspomnianych kolejek arbiter główny podrzuca kartę płatniczą z herbem i kolorystyką gospodarza danego spotkania. Tego rodzaju event przeprowadzony został wcześniej m.in. podczas międzynarodowego turnieju towarzyskiego w Singapurze.

Zobacz również: Łukasz Fabiański Piłkarzem Roku 2018 w Polsce!


Już od 22 lutego każdy z klientów PKO Banku Polskiego może zamówić kartę z herbem własnego ulubionego klubu LOTTO Ekstraklasy. Kartę będzie można nabyć w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl. Do akcji włączyły się: Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin i Zagłębie Sosnowiec.

Od sezonu 2018/19 PKO Banki Polski zyskał status partnera głównego Ekstraklasy S.A. W ramach podpisanej umowy logotyp największego polskiego banku jest obecny na koszulkach 16 drużyn, na wszystkich stadionach oraz w transmisjach z meczów. Pośród głównych celów wieloletniego projektu sponsorskiego, za jedną z najważniejszych misji uznaje się przede wszystkim pomoc w rozwoju ligi i młodych piłkarskich talentów w Polsce.

Zobacz więcej w kategorii: Piłka nożna

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze