-1.6 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaLIFESTYLEJUŻ 26.10.2023R. Gala French Touch 2023. Wyjątkowy Repertuar Wydarzenia !

JUŻ 26.10.2023R. Gala French Touch 2023. Wyjątkowy Repertuar Wydarzenia !

W ciągu ostatnich dziewięciu lat French Touch La Belle Vie ! na stałe wpisał się w
kalendarz wydarzeń w Polsce. French Touch La Belle Vie ! to oryginalna,
wieloaspektowa koncepcja, która z rozmachem celebruje francusko-polską
przyjaźń, tworząc bezkonkurencyjne działania kulturalne, medialne i komercyjne,
takie jak publikacja prestiżowego magazynu „La Belle Vie”, który zaprasza
czytelników w podróż przez sztukę życia „à la française”.
„Polska i Francja to kraje, które mają wspaniałą tradycję dobrej współpracy i przyjaźni. Nasze narody łączy nie tylko historia, ale przede wszystkim dobry gust i wspaniałe smaki – dziewiąta edycja French Touch jest tego najlepszym dowodem! Nasza akcja handlowa i oczywiście wspaniałe show przyciągają tłumy Polaków i Francuzów. Jesteśmy z tego bardzo dumni i obiecujemy mnóstwo dobrych emocji. Zainteresowanie Galą zawsze było duże, ale tegoroczne jest zdecydowanie i pozytywnie zaskakujące. Nasi fani nie zawodzą. Pakiety firmowe i bilety dla gości indywidualnych są już prawie wyprzedane” – mówi Daniel Teboul, Prezes French Touch.

Najważniejszym wydarzeniem French Touch La Belle Vie jest bez wątpienia jego niezrównane show, odbywające się w prestiżowej scenerii warszawskiego Teatru Wielkiego Opery Narodowej i emitowane przez telewizję. Tegoroczny program gromadzi wielu artystów i talentów, którzy obiecują niezapomniane show. Na scenie będzie można oklaskiwać Moulin Rouge, najsłynniejszy kabaret świata, w spektaklu godnym najwspanialszych paryskich nocy. Dołączy do nich Zaz, najbardziej uznana na świecie francuska artystka. Daria Marx – niezwykle utalentowana piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów, która ma już na swoim koncie sukcesy w Polsce i za granicą. KrysGan Ochman, zwycięzca The Voice of Poland w 2020 roku, który budzi podziw swoimi nieustannymi sukcesami, Patrick Bruel, autor, kompozytor i wykonawca, który
zdominował francuską scenę muzyczną, jednocześnie dając się poznać jako genialny aktor.
Obsada musicalu „Je vais t’aimer”, który zachwyca Casino de Paris od momentu powstania w 2021 roku. Camille i Julie Berthollet, które podróżują po świecie ze skrzypcami i wiolonczelą w ręku, nadając klasycznemu repertuarowi niesamowitą nowoczesność. Kolejną gwiazdą będzie Alicja Szemplińska, zwyciężczyni trzech programów typu talent show: Hit, Hit, Hurra! (2016), The Voice of Poland (2019) oraz Szansa na sukces – Eurowizja 2020.
Gala FRENCH TOUCH to także zawsze niezapomniane i absolutnie wyjątkowe duety artystów polskich i francuskich, które nie mogłyby zaistnieć w żadnych innych okolicznościach.
W tym krótkim spojrzeniu na program pełen niespodzianek nie moglibyśmy pominąć hołdu,
który zostanie złożony przez czołowe osobistości niezrównanemu talentowi komicznemu Louisa de Funèsa, a także niezwykłej osobie Mima Marceau.
Tradycją French Touch jest wyczekiwane przez gości A:er Party, które w tym roku – po części koktajlowej we foyer Teatru Wielkiego – przeniesie się do klubu nocnego Opera Club.

Aby mieć pewność, że Cię to nie ominie, zarezerwuj bilety już w tym tygodniu! 26
PAŹDZIERNIKA | GODZ. 19:00 | TEATR WIELKI OPERA NARODOWA
FRENCH TOUCH to także akcja handlowa!
Składają się na nią oferty rabatowe i wyjątkowy asortyment produktów francuskich lub
inspirowanych Francją. Między 13 a 31.10.2023 w akcji handlowej bierze udział ponad 7000 punktów sprzedażowych i usługowych. Co roku Gali i akcji handlowej towarzyszy też edycja prestiżowego Magazynu La belle vie! – dostępnego nieodpłatnie od 15.10 w formie drukowanej i online, który notuje kilka milionów pobrań rocznie.

Dystrybuowany bezpłatnie do około 4 mln czytelników oferuje możliwość zaprezentowania
swoich produktów i marek szerokiej publiczności w bardzo atrakcyjnym kontekście.
Spotkajmy się 26 października 2023 o godz. 19:00 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej!
Emisja telewizyjna na antenie TVP2 planowana jest na 28 października o godz. 22:30.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze