18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALIRON MAIDEN ZAGRA W TAURON ARENA KRAKÓW W 2018 ROKU!

IRON MAIDEN ZAGRA W TAURON ARENA KRAKÓW W 2018 ROKU!

Trasa Iron Maiden 2018 Legacy Of The Beast World Tour –  będzie trwała od 26 maja do 10 sierpnia! W ramach trasy w przyszłym roku odbędzie się koncert Iron Maiden w Polsce.

Legacy Of The Beast World Tour to inspiracja grą oraz komiksem, scenografia będzie zawierać wiele odmiennych, ale powiązanych ze sobą światów – a to wszystko w połączeniu z materiałem z lat 80-tych oraz kilkoma muzycznymi niespodziankami z lat późniejszych.

Manager Iron Maiden, Rod Smallwood, opisuje nadchodzące koncerty w ten sposób: – Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu. Wizerunek tej trasy pełnej historii/hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.

Bilety Iron Maiden Polska 2018 są już dostępne! Można ze zamawiać poprzez stronę ebilet.pl

Bilety na koncert Iron Maiden są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie.

Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze