6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaURODAALEKSANDRA GRYSZ Z IŁAWY Z TYTUŁEM MISS WARMII I MAZUR 2017

ALEKSANDRA GRYSZ Z IŁAWY Z TYTUŁEM MISS WARMII I MAZUR 2017

Aleksandra Grysz z Iławy została wybrana nową Miss Warmii i Mazur! O tytuł Miss Warmii i Mazur walczyło osiemnaście kandydatek.

W sobotę 9 grudnia w hotelu Kopernik w Olsztynie odbyła się dwudziesta siódma edycja konkursu Miss Warmii i Mazur. Pretendentki do tytułu najpiękniejszej na Warmii i Mazurach zaprezentowały się m.in. w strojach wieczorowych, sukniach koktajlowych i kostiumach kąpielowych. Duże ożywienie wśród licznie przybyłej publiczności wzbudził pokaz olsztyńskiego salonu „Anett”, który niczym nie ustępował widowiskiem listopadowemu pokazowi Victoria’s Secret w Szanghaju.

Galę poprowadził prezenter telewizyjny znany między innymi z „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki. Wśród występujących na scenie znaleźli się tancerka samby Katarzyna „Kashira” Stocka i iluzjonista Adrian Pruski. Wśród licznie zgromadzonej publiczności mogliśmy spotkać laureatki z lat ubiegłych w tym Monikę Ciołkowską – Miss Warmii i Maur 2016, Monikę Kościuszkiewicz – Miss Warmii i Mazur 2007, Ewę Wasilewską – Miss Warmii i Mazur 2006 oraz jedyną jak dotąd z regionu, Miss Polski Nastolatek Magdalenę Krzywdę.

Nowa Miss Warmii i Mazur Aleksandra Grysz ma 21 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Iławy. Studiuje na 3. roku zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. Poza nauką prowadzi zajęcia fitness na trampolinach.

Zobacz relację z gali Miss Warmii i Mazur 2017:

Wyniki wyborów Miss Warmii i Mazur 2017:

Miss Warmii i Mazur – Aleksandra Grysz
I Wicemiss Warmii i Mazur – Patrycja Sobocińska
II Wicemiss Warmii i Mazur – Adriana Jaros
III Wicemiss Warmii i Mazur – Daria Patka

Tytuły komplementarne:

Miss Publiczności – Karolina Marczyńska
Miss Bikini – Vanessa Krucinska
Miss Foto – Ewelina Krzak
Miss Internautów – Dominika Bilska
Miss Azulena – Maria Płatek

(źródło: Miss Warmii i Mazur)

Galeria zdjęć:

[Best_Wordpress_Gallery id=”609″ gal_title=”20171211130000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze