Beholder 2 od dziś dostępny jest na PC. Grę na polski rynek wprowadza Wydawnictwo Techland, a gracze nabywający pudełkowe wydanie produkcji dodatkowo otrzymają cyfrowy artwork dostępny wyłącznie w tej wersji.

Beholder 2 to osobliwe połączenie przygodówki z grą ekonomiczną, utrzymane w mrocznej i pełnej czerni, ale jednocześnie kreskówkowej stylistyce, którą z miejsca rozpoznają fani pierwszej odsłony. Gracze ponownie trafią do totalitarnego państwa, w którym prywatność nie istnieje.

Zobacz również: Mroczny „Beholder” już na sklepowych półkach

Beholder 2 premiera PC
Fot. Beholder 2

W poprzedniej odsłonie gracze zarządzali budynkiem, inwigilując jego mieszkańców. Tym razem trafiają w samo centrum wydarzeń – do mieszczącego w złowrogich murach Ministerstwa. Przed każdym nowym pracownikiem maluje się świetlana przyszłość, a niektórym uda się być może wspiąć aż na fotel Premiera. Warunek jest prosty – musisz być posłuszny aparatowi władzy. Podsłuchiwanie i podglądanie to wierzchołek góry lodowej. Oszustwa, kłamstwa, zdrady i szantaże – do czego będziesz zdolny, by wspinać się po szczeblach kariery?

Beholder 2 w pudełkowym wydaniu na PC dostępny jest od 12 grudnia 2018 roku wyłącznie na polskim rynku. Gra posiada lokalizację kinową.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

2 Komentarze

  1. Hitler na screenach?

  2. Jedynka było spoko, trzeba będzie to sprawdzić

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany