-3.7 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaGRYGODLY CORP - WKRÓTCE PREMIERA SYMULATORA WSZECHWŁADNEGO STAŻYSTY

GODLY CORP – WKRÓTCE PREMIERA SYMULATORA WSZECHWŁADNEGO STAŻYSTY

Godly Corp to pierwsza gra, w której można wcielić się we wszechwładnego stażystę, który działa na kosmiczną skalę. Łódzkie TR8 Torus Studios przygotowało m.in. opartą na mackach intensywną rozgrywkę, nieprzewidywalne zadania oraz dużą porcję absurdalnego humoru. Gra pojawi się na platformie Steam (PC/Mac/Linux) już 13 grudnia 2018 roku, a w przyszłym roku zostanie wydana na Nintendo Switch.

Nietypowy symulator to pierwsza gra polskiego studia TR8 Torus Studios, które tworzy Mariusz Świątczak. Wydawcą jest Ultimate Games S.A. W Godly Corp gracz wciela się w stażystę w międzygalaktycznej korporacji zarządzającej wszechświatem. Rozgrywka wyróżnia się humorystycznym podejściem i zaskakującymi rozwiązaniami, w tym m.in. sterowaniem opartym na mechanice nawiązującej do działania macek.

Zobacz również: Polski Ultimate Fishing Simulator trafi także na konsole PS4, Xbox One i Switch

Gra pozwala spełnić najskrytsze marzenia o władzy na kosmiczną skalę i rozpocząć karierę w międzygalaktycznej korporacji, która pociąga za sznurki w naszym wszechświecie. Z pozoru to normalna firma dużej wielkości, ale gra toczy się jednak o znacznie większą stawkę. Nie chodzi tutaj o jakieś korporacyjne tabelki, lecz o losy poszczególnych planet będących pod naszym zarządem. Wszystko jest w naszych rękach, a właściwie mackach – mówi twórca Godly Corp, Mariusz Świątczak.

Godly Corp – zwiastun gry:

Ukończenie trybu kampanii zajmuje średnio ok. 3-4 godzin. Jak wskazuje twórca, można także poprawiać swoje wyniki i dzięki temu wspinać się wyżej w globalnej tablicy wyników. Po premierze dodany zostanie również tryb endless, który zapewni dodatkową zabawę. – Każdy dzień w Godly Corp to całkiem nowe i zaskakujące wyzwania, wymagające szybkich reakcji. Czasem zaatakują nas roboty z piłami mechanicznymi, a innym razem przyjdzie nam stawić czoła złodziejom – to oczywiście tylko przykłady, bo na graczy czeka znacznie więcej nieszablonowych wyzwań. Spore znaczenie ma też losowość, która zwiększa żywotność Godly Corp – zaznacza Mariusz Świątczak.

Główne cechy Godly Corp:

  • macki;
  • absurdalny humor;
  • mocno zróżnicowane poziomy;
  • zaskakujące obowiązki i wyzwania;
  • szalona wielozadaniowość;
  • tablice najlepszych wyników.

Nowy symulator zadebiutuje na platformie Steam (PC/Mac/Linux) już 13 grudnia br. Planowane jest także wydanie Godly Corp na Nintendo Switch.

Godly Corp w sklepie Steam: https://store.steampowered.com/app/799260/Godly_Corp/

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze