-5.8 C
Warszawa
poniedziałek 4 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKAINNA i R3HAB na scenie jednego z największych festiwali EDM we Francji

INNA i R3HAB na scenie jednego z największych festiwali EDM we Francji

INNA w pełni wykorzystuje letnie dni, występując na festiwalach i koncertach w całej Europie. W tym czasie jej singiel „Rock My Body”, który powstał we współpracy z R3HAB, podbija radiowe listy przebojów we Francji (obecnie #3 miejsce). Artystka niedawno odwiedziła także największe francuskie radio – NRJ, gdzie opowiedziała o swoich najnowszych utworach, koncertach i karierze, a także nadchodzących wydawnictwach.

fot: Global Records

INNA wraz z R3HAB pojawiła się również na scenie Stereoparc – jednego z największych festiwali EDM we Francji, na którym wspólnie zaśpiewali numer „Rock My Body” przed ponad 10-tysięczną publicznością. A już za kilka dni zobaczyć ich będzie można na „Weekend Festival” w Helsinkach, gdzie wystąpią przed 60 tys. fanów.

Kulminacyjnym momentem poprzedniego sezonu letniego był występ INNY na Tomorrowland, gdzie artystka dołączyła do Timmy Trumpet, wykonując „Blow It Up” dla 200 tysięcy osób. Na tej samej scenie pojawili się także Dimitri Vegas i Like Mike – czołowi DJ (#5) na liście DJ Mag top 100. W tym roku, artystkę będzie można zobaczyć na festiwalach w Finlandii, Armenii i Bułgarii oraz koncertach w Hiszpanii, Azerbejdżanie i Turcji.

W zeszłym tygodniu INNA, we współpracy z Tujamo i Azteck, zaprezentowała piosenkę „Freak”, którą można było, przedpremierowo, usłyszeć na Neversea Festival w Rumunii.

Materiał prasowy: Global Records

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze