-3.7 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaBIZNESBolt wprowadził funkcję planowania przejazdów. Zamów taksówkę nawet 3 dni wcześniej

Bolt wprowadził funkcję planowania przejazdów. Zamów taksówkę nawet 3 dni wcześniej

Bolt wprowadził funkcję planowania przejazdów. Zamów taksówkę nawet 3 dni wcześniej

Bolt wprowadził nową w aplikacji funkcję zamawiania przejazdów nawet na 72 godziny przed planowaną podróżą. W ten sposób planowanie podróży po mieście staje się o wiele prostsze. To praktyczne rozwiązanie jest dostępne zarówno dla użytkowników posiadających prywatne konto w aplikacji Bolt oraz klientów Bolt Business.

Użytkownicy aplikacji Bolt od teraz mogą planować swoje podróże po mieście nawet z trzydniowym, bo 72-godzinnym wyprzedzeniem. Nowa funkcja w aplikacji pozwoli lepiej zaplanować swoje podróże, zwłaszcza teraz w lecie, kiedy wiele pasażerów i pasażerek planuje dojazd na dworzec lub lotnisko.

Aby zamówić przejazdy wystarczy wybrać w aplikacji Bolt ikonę samochodu z kalendarzem, zapoznać się z zasadami, a następnie wybrać datę i godzinę na którą chce się zarezerwować przejazd i wybrać miejsce odbioru i punkt docelowy. Zwykle cena przejazdu z Bolt jest określana na podstawie m.in. bieżącego popytu, natomiast cena przejazdu zarezerwowanego z wyprzedzeniem pozostaje taka sama, jak w momencie rezerwacji, więc pasażer z góry wie, ile zapłaci. Przejazd można zamówić w kategoriach Bolt i Comfort. W dniu realizacji przejazdu, kierowca po pojawieniu się na miejsce będzie oczekiwał na pasażera przez 15 minut, bez dodatkowych opłat.

Jeśli plany ulegną zmianie, użytkownicy mogą anulować zarezerwowany przejazd za pomocą kilku kliknięć. Odwołanie przejazdu jest bezpłatne, jeśli anulowanie nastąpi na maksymalnie do 60 minut przed przyjazdem samochodu.

– Bolt zachęca mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Dzięki nowej funkcji w aplikacji Bolt, możliwość uzyskania dostępu do samochodu w przewidywalny sposób pomoże użytkownikom stać się bardziej otwartymi na pozostawienie własnego samochodu w domu- mówi Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce.

Przejazdy biznesowe

Nowa funkcjonalność w aplikacji jest przede wszystkim przydatna klientom Bolt Business, tym korzystającym z rozwiązania Ride Booker na swoim koncie biznesowym lub zamawiających przejazdy bezpośrednio w aplikacji. Od teraz możliwe będzie rezerwowanie przejazdów biznesowych po mieście, co zapewne ułatwi planowanie z wyprzedzeniem i pozwoli zdążyć na umówione spotkanie. Planowanie przejazdów ułatwi również organizację przejazdów dla gości firmy, podróżujących np. na lotnisko lub dworzec.

Usługa dostępna jest obecnie w Białymstoku, Krakowie, Lublinie , Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie.

Materiał prasowy: Bolt

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze