Długo wyczekiwane spotkanie networkingowe dla ludzi z pasją w biznesie i życiu prywatnym odbyło się w czwartek od godziny 18.30 przy ul. Zielnej 39 w Warszawie.

 

Była to już druga edycja Pistacjowych spotkań, których celem było podzielenie się dotychczasowymi doświadczeniami w biznesie i rozpowszechnienie informacji na temat swojej działalności w gronie innych przedsiębiorców.
Kameralne spotkanie przy poczęstunkach serwowanym przez jednego ze sponsorów wydarzenia – SpokoBox – catering dietetyczny podzielone zostało na kilka etapów. Po przywitaniu gości i przedstawienie celu i zasad wydarzenia, ogłoszono konkurs głównego sponsora Pistacjowego Spotkania Mennicy wrocławskiej. Podczas spotkania przemówienie motywacyjne pt. „Realizuj swoje marzenia” wygłosiła Małgorzata Wlaźlak.
Kolejnym etapem spotkania była rozmowa uczestników o swoich sukcesach i pasjach, po czym odbyła się krótka prezentacja wszystkich gości. Istotną częścią wydarzenia była prezentacja Sponsora nt. możliwości inwestycyjnych w złoto i srebro. Spotkanie zakończyło się rozstrzygnięciem konkursu sponsora.
 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i wywiadów z tego wydarzenia.
Zdjęcia: Daniel Zadrożny
« 1 z 9 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Twórcy i goście na premierze filmu „Czyściec” Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia

Najnowsze dzieło Michała Kondrata już w kinach! W