-3.7 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaROZRYWKAGWIAZDY NA KONKURSIE ZABAWKA ROKU!

GWIAZDY NA KONKURSIE ZABAWKA ROKU!

Znane mamy i ojcowie przetestowali zabawkowe hity 2018 roku. Zobaczcie, jak się bawili podczas 9. Finału Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2018.

Pełne emocji testy najciekawszych zabawek i przedmiotów dla dzieci zorganizował serwis Zabawkowicz.pl. Gwiazdy uczestniczyły w kilkudziesięciu warsztatach kreatywnych i zabawach zorganizowanych w hotelu Brant. Było mnóstwo zaskoczeń, śmiechu i dobrej zabawy.

Tegoroczne jury, w skład którego weszli m.in. znani rodzice: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Malinowska, Małgorzata Kosik, Iwona Węgrowska, Maja Popielarska, Beata Sadowska, Joanna Racewicz, Agata i Tomasz Wolni, Eliza Gwiazda, Marcin  Mroczek, Łukasz Nowicki, Wojciech Błach, a także najważniejsi dziennikarze  i eksperci w branży, przyglądało się i samo sprawdzało, jak można się dzisiaj bawić.

Zobacz również: Jestem emocją – Anna Samusionek spotka się z widzami

Produkty ze znakiem jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców to hity 2018 roku. Docenione przedmioty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale cechują się pomysłowością i wyjątkową estetyką wykonania. Redaktor Naczelna serwisu Zabawkowicz.pl Magdalena Kordaszewska – Zabawkowicz.pl powstał 10 lat temu by promować ideę, że można bawić się mądrze i ciekawie. Ale przede wszystkim mieć z tego ogromną frajdę. Znak jakości Zabawki Roku to dziś ceniony przez rodziców certyfikat jakości. Nagrody przyznaje blisko setka naszych jurorów, a są to najważniejsi dziennikarze i eksperci w branży, a także znani i lubiani rodzice, którzy mogą przyglądać się reakcjom własnych dzieci. Z kolei Konkurs Nagroda Rodziców powstał z myślą o ciekawych pomysłach ułatwiających życie rodzicom. Nagradzamy w nim przedmioty do pielęgnacji i opieki nad dziećmi, a produkty ze znakiem jakości Nagroda Rodziców natychmiast zdobywają uznanie odbiorców.

Konkurs jest organizowany przez serwis Zabawkowicz.pl we współpracy z Hotelem Brant. Więcej informacji o wydarzeniu na www.ZabawkaRoku.pl i www.NagrodaRodzicow.pl

[Best_Wordpress_Gallery id=”650″ gal_title=”20180419120000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze