W poniedziałek 9 października w przepięknych wnętrzach Restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się wręczenie statuetek w plebiscycie Romance TV Award – nagroda dla najbardziej romantycznych hoteli w Polsce.

Wydarzenie poprowadziła ambasadorka stacji, Aleksandra Woźniak, pojawili się także m.in. Małgorzata Potocka, Dariusz Kordek, Agnieszka Mrozińska, Ryszard Rembiszewski, Eliza Gwiazda. Wspaniały występ artystyczny dała Daria Kowolik, finalistka Mam Talent. Całość rejestrowały kamery Romance TV oraz programu Co za Tydzień z TVN. Kanał telewizyjny Romance TVpostanowił wyróżnić najbardziej romantyczne hotele w Polsce i stworzył Romance TV Award – nagrodę dla najbardziej romantycznych hoteli. To pierwszy konkurs, który docenia hotele za ich romantyczny charakter, specjalną ofertę dla par i organizację eventów, pełnych miłości.Tytuły przyznało specjalnie powołane jury w składzie:Grażyna Żabińska (redaktor naczelna Wyborcza TV), Kinga Szentesi (marketing manager Romance TV), Eliza Gwiazda (dziennikarka i prezenterka PAP Life), Krzysztof Mikulski (Dyrektor Romance TV Polska), Krzysztof Sadecki (właściciel i redaktor naczelny magazynu Businessman Today), Andrzej Karasowski (TVN Media) oraz Aleksandra Woźniak, przewodnicząca jury. Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce wybierali widzowie w specjalnym głosowaniu na stronie internetowej.

Statuetki odebrały trzy hotele:

  • Art Hotel z Wrocławia – w kategorii Romance TV Award – najbardziej romantyczna oferta dla par,
  • Pałac Wojanów – w kategorii Romance TV Award – organizacja romantycznych eventów (śluby, rocznice),
  • Bacówka Radawa Spa – w kategorii Romance TV Award – najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce

Wszyscy laureaci otrzymają miesięczną kampanię reklamową na antenie Romance TV.

Na Gali Romance TV goście zapoznali się także z najnowszym jesiennym hitem stacji, serialem Górski lekarz (na antenie od 10 października). Uchylono także rąbka tajemnicy dotyczącego najnowszej,polsko-niemieckiej produkcji filmowej Serce za burtą, w którym zagra ambasadorka stacji, Aleksandra Woźniak. Premiera przewidziana jest na 2018 rok.

Fot. mat. prasowy
« z 14 »

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum