-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaLIFESTYLEGWIAZDY CORAZ CZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ PODKARPACKI HOTEL I SPA NA WEEKENDOWY RELAKS

GWIAZDY CORAZ CZĘŚCIEJ WYBIERAJĄ PODKARPACKI HOTEL I SPA NA WEEKENDOWY RELAKS

Nie tylko zagraniczne kurorty są wybierane przez gwiazdy na wakacyjny relaks. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się rodzime SPA, zwłaszcza na krótkie, relaksacyjne wypady.

Powszechnie wiadomo, że czas  wakacji dla wielu gwiazd i celebrytek nie jest przysłowiowym „okresem ogórkowym”. Wiele z nich intensywnie pracuje, biorąc udział w licznych wakacyjnych eventach, koncertach i warsztatach. A odpocząć czasem trzeba, dlatego na krótkie relaksacyjne wypady, gwiazdy wybierają rodzime SPA, bo blisko, łatwy dojazd, a obsługa i kuchnia na światowym poziomie. Kilka dni w takich komfortowych warunkach pozwala doskonale zregenerować ducha i ciało przed kolejnymi wakacyjnymi wyzwaniami zawodowymi.

Zobacz również: Tłum gwiazd degustował historyczne dania kuchni polskiej na kolacji Klubu Szefów Kuchni

Jednym z ulubionych miejsc  znanych i lubianych Pań rodzimego show businessu  stał się hotel Blue Diamond w Rzeszowie. Oddalony o godzinę lotu samolotem od stolicy, usytuowany blisko lotniska, z doskonałą komunikacją z centrum Rzeszowa, najbardziej dynamicznie rozwijającego się miasta w Polsce. Zalety logistyczne niewątpliwie przyczyniają się do tego, że gwiazdy chętnie wybierają to miejsce, ale głównym powodem, które wszystkie wymieniają  jednogłośnie, jest strefa SPA i oferowane przez nią zabiegi , baseny i sauny oraz dyskrecja personelu. Warto też podkreślić smakowite jedzenie serwowane w restauracjach Blue Diamond, co w czasie zaplanowanego krótkiego relaksu stanowi znakomite uzupełnienie wszelkich wygód i przyjemności.

Magdalena Antosiewicz 2018
Magdalena Antosiewicz w Blue Diamond / fot. mat. prasowy
Lidia Kopania w Blue Diamond
Lidia Kopania w Blue Diamond / fot. mat. prasowy

Weekendowy relaks w Blue Diamond polecają m.in. Anna Samusionek – aktorka, Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa i kulinarna i Lidia Kopania – wokalistka.

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze