-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaROZRYWKAGaleria Klif w Twoim zasięgu - marka szykuje lipiec pełen nowych doświadczeń!

Galeria Klif w Twoim zasięgu – marka szykuje lipiec pełen nowych doświadczeń!

W warszawskiej Galerii Klif zakupy idą w parze z wyjątkowym doświadczeniem, towarzyszącym odwiedzającym na każdym kroku. W lipcu marka wzmaga zakupowy apetyt oferując swoim klientom miesiąc pełen nieprzerwanej celebracji świata mody, piękna i niebywałych okazji. Wyjątkowi animatorzy, ekspozycja tematyczna oraz diamentowy punkt odbioru nagród, to klika z motywów przewodnich kampanii „Co kryje Klif?”.

Przez cały lipiec obok unikatowej oferty zakupowej, Galeria Klif w Warszawie zaprasza wszystkich do włączenia się w zaplanowane aktywności oraz konkurs BIS, w ramach którego za każde wydane 100 zł klienci otrzymują naklejkę oraz szansę na wygranie pakietu wyjątkowych przeżyć m.in. przejażdżkę samochodem w stylu retro z szoferem i romantyczną kolacją na zakończenie wieczoru, zabiegi pielęgnacyjne w klinice La Perla dla dwóch osób lub lot balonem wraz z sesją pamiątkową.

Lipcowe wydarzenia rozpocznie cykl dedykowanych materiałów realizowanych wraz ze stylistą Grzegorzem Blochem, prowadzącym Klif | Fashion Studio, w ramach którego na profilach społecznościowych marki cyklicznie pojawiają się najciekawsze porady modowe i rekomendacje stylisty. Dzięki dedykowanym treściom video Galeria Klif staje się modową platformą, gdzie najnowsze kolekcje marek premium oraz wyprzedażowe perełki i najciekawsze porady stylizacyjne są w zasięgu każdego klienta, teraz także online.

Zobacz również: Galeria Klif w Warszawie świętuje 20 rok jubileuszu!

Tydzień I i II | Fashion & Glam Celebration

Pierwsze dwa tygodnie lipca to czas dla wszystkich, którzy cenią modę i podążają za nią w kreowaniu swojego stylu. Dla prawdziwych fashion & beauty lovers Galeria Klif przygotowała specjalną ofertę, w ramach której za każde wydane 400 zł czeka prezent w postaci „beauty box”, a za zakupy powyżej 600 zł klienci otrzymują kartę upominkową w wysokości 100 zł. Prezenty wydawane są w punkcie concierge od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 20:00 oraz w sobotę od 12:00 do 20:00. Ilość jest ograniczona.

Tydzień III | Music Celebration

W trzecim tygodniu lipca na odwiedzających czekają iście artystyczne przeżycia pod hasłem Klif | Scena Otwarta. Dzięki temu pasjonaci sztuki oraz muzyki będą mogli rozkoszować się dźwiękami popularnych utworów granych przez pianistów Galerii Klif. W tym tygodniu Klif będzie premiować klientów specjalną ofertą, w ramach której za zakupy od 400 zł otrzymają vouchery do lokali gastronomicznych na kwotę 50 zł, a za każde wydane 600 zł bon zakupowy o wartości 100 zł.

Tydzień IV | Shopping Celebration

W ostatnim tygodniu lipca Galeria Klif zachęca wszystkich do zakupów w towarzystwie. W ramach puli prezentów za zakupy, do zdobycia będą vouchery zarówno do punktów gastronomicznych m.in. Yoko Sushi Bar&Restaurant, Costa Coffee, Cheesecake Corner, Bonjour, Salad Story, jak również lokali usługowych Manilove lub Miodek Hair House. Wartości voucherów wynoszą odpowiednio 50 oraz 100 zł zależnie od progu zakupowego 400 lub 600 zł. Wspólne wyjście na kawę, a może wizyta u manicurzystki? Każdy może odkrywać Klif, tak jak lubi.

Więcej informacji na temat planowanych konkursów, regulaminu oraz aktualnej oferty znajduje się na stronie Galerii Klif w Warszawie www.klif.pl oraz w mediach społecznościowych marki Facebook i Instagram, na których na bieżąco będą pojawiać się także zapowiedzi oraz tutoriale przygotowane przez specjalistów.

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze