Jeszcze przez kilka dni, do 30 listopada dla fanów symulatorów latania w Windows Store dostępna będzie gra Flight Unlimited 2K16. Warunkiem jest jednak posiadanie systemu Windows 10.

W grze Flight Unlimited 2K16 możemy polatać nad obszarem o powierzchni 800 mil kwadratowych, podziwiając m.in. zatokę San Francisco, Szwajcarię i Las Vegas, odtworzone ze zdjęć satelitarnych. Flight Unlimited wykorzystuje zaawansowaną technologię przesyłania strumieniowego, aby zapewnić jedne z najlepszych efektów wizualnych stosowane w symulacji lotu.

W grze dostępny jest tryb kampanii, która składa się m.in. z takich misji jak ratowanie więźnia z Alcatraz, nadzór B2 Bomber nad Alpami Szwajcarskimi, czy lądowanie Cessny na moście Golden Gate. W czasie rozgrywki musimy także mierzyć się z różnymi wyzwaniami, typu awarie silników czy uszkodzone skrzydło. Przez ponad dwa lata Flight Unlimited 2K16 został przeprojektowany od podstaw przez eksperta w dziedzinie lotnictwa.

Gra jest dostępna bezpłatnie do 30 listopada 2017 roku pod linkiem (warunkiem jest posiadanie systemu Windows 10): Windows Store

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany