8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYFLIGHT UNLIMITED 2K16 ZA DARMO DO 30 LISTOPADA NA WINDOWS 10!

FLIGHT UNLIMITED 2K16 ZA DARMO DO 30 LISTOPADA NA WINDOWS 10!

Jeszcze przez kilka dni, do 30 listopada dla fanów symulatorów latania w Windows Store dostępna będzie gra Flight Unlimited 2K16. Warunkiem jest jednak posiadanie systemu Windows 10.

W grze Flight Unlimited 2K16 możemy polatać nad obszarem o powierzchni 800 mil kwadratowych, podziwiając m.in. zatokę San Francisco, Szwajcarię i Las Vegas, odtworzone ze zdjęć satelitarnych. Flight Unlimited wykorzystuje zaawansowaną technologię przesyłania strumieniowego, aby zapewnić jedne z najlepszych efektów wizualnych stosowane w symulacji lotu.

W grze dostępny jest tryb kampanii, która składa się m.in. z takich misji jak ratowanie więźnia z Alcatraz, nadzór B2 Bomber nad Alpami Szwajcarskimi, czy lądowanie Cessny na moście Golden Gate. W czasie rozgrywki musimy także mierzyć się z różnymi wyzwaniami, typu awarie silników czy uszkodzone skrzydło. Przez ponad dwa lata Flight Unlimited 2K16 został przeprojektowany od podstaw przez eksperta w dziedzinie lotnictwa.

Gra jest dostępna bezpłatnie do 30 listopada 2017 roku pod linkiem (warunkiem jest posiadanie systemu Windows 10): Windows Store

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze