21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaLIFESTYLEFILIP CHAJZER ZOSTAŁ OJCEM MAŁEGO JERZEGO

FILIP CHAJZER ZOSTAŁ OJCEM MAŁEGO JERZEGO

Filip Chajzer i Małgorzta Walczak zostali rodzicami! Urodził im się synek Jerzy. Bobasek jest zdrowy, ponieważ otrzymał aż 10 punktów w skali Apgar.

Świeżo upieczeni rodzice już od kliku lat starają się zachować swoją prywatność i nie afiszować się w mediach. Do tego stopnia, że sam Filip Chajzer nigdy oficjalnie nie potwierdził, że wybranką jego serca jest Małgorzata Walczak.

Filip Chajzer, 32 letni prezenter programu Dzień Dobry TVN, opublikował jednak na Facebooku wspólne zdjęcia z Małgorzatą Walczak, co dobitnie sugeruje, że są parą.

Dodatkowo, kilka miesięcy temu głośno było o tym, że świeżo upieczona mama Jerzego jest w ciąży. Potwierdziły to zdjęcia wykonane przez paparazzi podczas rejsu słynnej pary łódką po Zalewie Zegrzyńskim, na których wyraźnie było widać zaawansowaną ciążę Małgorzaty.

Media od kilku dni spekulowały o możliwych narodzinach dziecka, co ostatecznie potwierdził dziadek Jerzego, czyli Zygmunt Chajzer.

W rozmowie z Plejadą wyjawił, że wszytko przebiegło bezproblemowo oraz pochwalił się, że jego wnuk otrzymał 10 punktów w skali Apgar.

Natomiast ojciec chłopca Filip Chajzer w wywiadzie dla magazynu Ludzie i wiara poinformował, że jego syn będzie miał na imię Jerzy.

Wybór imienia ma być powiązany z błogosławionym Jerzym Popiełuszką, który zdaniem Filipa Chajzera ma być idealnym patronem dla jego synka.

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze