Już w środę 21 marca pojawi się kolejna uczestniczka w programie „Take Me Out” . Tym razem będzie to dziennikarka i prezenterka telewizyjna Eliza Gwiazda.

Take Me Out to program, który pokochali widzowie w ponad 30 krajach świata. Takiego programu randkowego w Polsce jeszcze nie było. Co tydzień trzydzieści niezwykle pięknych i – co najistotniejsze – wolnych dziewczyn oraz czterech singli będzie zabiegać o swoje względy. Zwieńczeniem ich starań będzie niezapomniana randka.

Elizo co skłoniło Cię do wzięcia udziału w nowym show Polsatu?

– „Jakiś czas temu natchnęłam się gdzieś na informacje o castingu. To był impuls. Duże show plus Polsat, gwarancja świetnej zabawy i światowy poziom produkcji” – mówi Eliza Gwiazda – „Wysłałam zgłoszenie. Telefon zadzwonił już po kilku dniach – Eliza jesteś w programie!”

„Take Me Out” to przede wszystkim zgłębienie tajników flirtu i dobra zabawa. Nie szukamy tam parterów do końca naszych dni, tylko ciekawej osoby z którą umawiamy się na randkę.

Zobacz również: Znana prezenterka telewizyjna Eliza Gwiazda w nowej życiowej roli!

W całej serii pokaże się 70 dziewczyn i 40 facetów. Bohaterowie są skrajnie różne i przez to jeszcze bardziej ciekawi. W programie nic nie jest wyreżyserowanie, nie ma scenariusza. Mówimy co myślimy i czujemy. Cały świat oszalał na punkcie tego programu. Polsat oraz bohaterki show zrobiły wszystko co w ich mocy żeby zmierzyć się ze światowym formatem. Jak oceni go Polski widz? Czy jest gotowy na trochę luzu i dobrą zabawę? Czy złapie trochę dystansu to się okaże.

Show odbywa się w każdą środę o godzinie 20:05 na Polsacie.

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Maciej Musiał: Trzeba się przytulać 4 h dziennie, bo to redukuje stres

Zdaniem Macieja Musiała zbawienny wpływ na nasze samopoczucie