Od jakiegoś czasu trwają zdjęcia do kolejnego filmowego hitu Patryka Vegi  ,,Kobiety Mafii 2’’. Jak wiemy w obsadzie nie zabraknie plejady polskich gwiazd. Zobaczymy tu m.in. Agnieszkę Dygant, Agnieszkę Popławska czy Kasię Warnke, które współpracowały już z Vegą przy pierwszej części filmu.

W jedną z postaci wcieli się także znana z Polsatowskiego programu „Take Me Out” prezenterka telewizyjna Eliza Gwiazda. Czy okaże się nową filmową gwiazdą Patryka Vegi? Ostatnio mogliśmy oglądać ją także w serialu OLX u boku Michała Milowicza i Bohdana Łazuki oraz w kilku kampaniach reklamowych.

Zobacz również: Znana prezenterka telewizyjna Eliza Gwiazda w nowej życiowej roli!

Zapytana o pracę z Vegą powiedziała nam krótko: „Patryk Vega to dla mnie perfekcja w każdym calu. Praca z nim to czysta przyjemność. Jeśli pracować to tylko z najlepszymi! To moje motto”. Zapytaliśmy też czy wiąże swoją przyszłość z aktorstwem, na co Eliza szybko odpowiedziała: „Bezapelacyjnie!”.

Zobacz zdjęcia z planu zdjęciowego:

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gosia Baczyńska: Wydaje mi się, że kobiety trochę się już opanowały. Usta powiększone na maksa i policzki jak jabłka powoli odchodzą do lamusa

Projektantka zauważa, że moda na powiększanie ust i zabiegi